Пуснете Градски ченгета по Нова

against

Well-Known Member
Е нема такова предаване - гледайте да видите що е то плява :)

Досега даваха няква дърта откачалка, дето мъжа и изневерявал със съседката отдолу, па тя не искала да му дава развод.... и вика та се къса :) Драми батенце, драми :) Аз съм си казал, че един ден ако тръгна да изперквам толкова директно че си теглим куршума.

Е затова трябва да се върнат трудовите лагери и те тия магарета да се скъсват от работа, че да нямат време за глупости.

Но предаването е верно мно хитро като замисъл. Тоя продуцента ще изтрепе рибата сега.
 
Последно редактирано:
От: Пуснете Градски ченгета по Нова

Дърти хора с акъл на 14 годишни ... Той обичал нея не знам си кво гнусна работа.
 
От: Пуснете Градски ченгета по Нова

Гледах го и аз това предаване.
Лошото е, че е само 30 мин :D

Иначе накрая един от полицаите разказваше за свой колеги, единият от който е загинал като легнал на някакво куфарче и то се взривило...
Явно има хора които са отдадени на професията си и са готови да спасят живота на околните хора и колеги с риск за собствения си живот.
е на такива хора казвам ЕВАЛА!
 
От: Пуснете Градски ченгета по Нова

Не успях да го гледам, когато беше, ама го има в Nova Play. Интересно е и се вижда действителността за някои проблеми, примерно това с домашното насилие не е рядкост, ама много кратко 25мин и то само 1 път в седмицата.
 

Горе