Първата ми продажба!!!

Thebusiness

Member
egveqc.png


Дано да не е фейк! ..
Ех.. :) :oops::)

Името е : ata yoruk aydin (от Турция) .. познато ли ви е?
 
От: Първата ми продажба!!!

Браво, първата винаги е най-сладка ;) дано имаш много повече.
 
От: Първата ми продажба!!!

Абе стига сте се базикали с човека. И Вие сте имали пробни продажби. :mrgreen:
 
От: Първата ми продажба!!!

Името е : ata yoruk aydin (от Турция) .. познато ли ви е?
пием си кафето заедно, да, познат ни е ;)
 
може и да стане виждал съм такива станали но далче по добре щеше да е да беше usa :)
Или Canada, Australia, Germany, Austria..... :)

От държави като [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Indonesia, Turkey, Albania и подобни, там може да имате колебание. Все пак Албания е яко далеч от стандарта на Австралия, че да може да си позволи да харчи като тях.

[/SIZE][/FONT]
 
От: Първата ми продажба!!!

Тоя резаният е малко съмнителен:).Времето ще си покаже дали е проба.Стискаме палци:)
 
От: Първата ми продажба!!!

Статуса е "pending", не се радвай още. Като стане "Accepted' вече може да се радваш. :)
 
От: Първата ми продажба!!!

Важна е надеждата за успешно приключена сделка. Все пак както казахте първата е най-сладка.
 
честтито казах ти че има шанс да стане сега е момента да се порзвиеш и да ги засилиш :) още малко контент още малко линкове още някои допълнителен сателит :) а можи и още някои сайт да пуснеш и за други продукти :)

а и ние сме по доволни като конверсия от Cashburners може и на тях да им сложиш банерче ако ползваш блог
 
От: Първата ми продажба!!!

Аз не мога да разбера как може да си позволявате да промотирате такива боклуци, чак и администраторите...нищо лично.

Някой от вас би ли си купил и изпил хапче от съмнителен сайт, което ще му увеличи достойнството, ще отслабне или ще му избели зъбите, СЕРИОЗНО?!
Това въобще преминало ли е през някакв итестове?...

Не гледайте само парите, по тая логика станете сутеньори или продавайте дрога, пак ще печелите добре.

Веднъж, човек купи ли си подобен боклук - може да гледате на него като клиент отказал се от интернет, до голяма степен.

Не съм идеалния човек който да чете морал, защото съм се занимавал с какви ли не неща в интернет, но хапчета и подобни неща никога не съм си позволявал да продавам, а и преди 2 години когато бях почнал да ходя по ръба на собствения си морал, нещата вървяха отлично за момент спряха - и съм много щастлив за този момент в който размислих и си казах, повече НИКОГА!

УСПЕХ На всички и не продавайте неща които вие самите не бихте си купили!
 
От: Първата ми продажба!!!

не продавайте неща които вие самите не бихте си купили!

Принципно си прав,но ако търговците почнат да се правят на моралисти и други вълшебства,няма да могат да свързват двата края..
 

Горе