Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

niks

New Member

Палежите и плячкосванията в Лондон продължават. В най-опустошителната нощ досега отделни райони в британската столица горяха по време на третото денонощие на безредици. Ескалиращата криза принуди премиера Дейвид Камерън да съкрати почивката си в Италия.

Безредиците обхванаха също Бирмингам, Ливърпул, Манчестър и Бристол.
Масовите сблъсъци, които обхванаха централните райони на Лондон, се прехвърлиха и в източната част на британската столица. Сцени на насилие, напомнящи на военни зони, можеха да се видят в източната и южната част на Лондон, след като хиляди хулигани излязоха по улиците, за да плячкосват, да ограбват, да палят и да атакуват полицията.

Жителите на някои части на Лондон бяха евакуирани малко след полунощ.



[video=youtube;k7H02HSip_c]http://www.youtube.com/watch?v=k7H02HSip_c[/video]

[video=youtube;MP-td3C55Yc]http://www.youtube.com/watch?v=MP-td3C55Yc[/video]




Вълненията на световните пазари, предизвикани от заплахата от дългова криза в Европа и от понижаването на кредитния рейтинг на САЩ, днес доведоха до срив на борсите, съобщиха информационните агенции.

Късно снощи "Уолстрийт" понесе най-тежките удари от края на 2008 година. Индексът "Дау Джоунс" се срина с 5,6 процента, а "Насдак" - с близо 7 на сто. Масовата разпродажба на акции в САЩ повлече тази сутрин и индексите в Токио, Сеул, Хонконг. Повечето дилъри продават акции поради страховете от нова рецесия в САЩ.
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Аз от цифра време съм го казал, че ако се случи някаква калибристика около тази дата, то това ще е война, или световна, или граждански такива по цял свят.
Огромната галимация дет се готви просто няма как да мине без пукотевици... А всичко показва, че галимация ще има. Тотален рефреш, F13 (това е най-сигурният бутон - този reset-a на кутията :) ) Невъзможно е "прехода" на прехвърляне на задълженията, капиталът и власта, изобщо нивият световен ред да мине бавно и славно. Някой ще трябва да издуха супата, и трезвата логика е, че това ще са масите.
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Знаех си аз, че Никс с предвестник на апокалипсиса. :)
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Буря в чаша вода.

Фанете 10-ина от отрепките, за предпочитане чернокожи, оковете ги и ги качете на Тауър Бридж, по една примка на вратовете и ги изритайте да увиснат драматично и живописно...
Край на размириците.
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Ето няколко снимки, специално за Noke, защото знам, че обича изображения :) :

London-riots-day-3--008.jpg London-riots-day-3--006.jpg London-riots-day-3--018.jpg London-riots-day-3--011.jpg London-riots-day-3--005.jpg
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Прочетете една книга на Айн Ранд - "Атлас изправи рамене" и мнооого от нещата, които се случват по целия свят намират своето изключително просто и обикновено обяснение! Когато целият свят малко по малко се напълва с некадърници и неможещи, и незнаещи, започват издънки, катастрофи, погроми и т.н.
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

A пък какво е Нибуру? Това не беше ли планета, която щяла да дойде отнякъде си? ;)
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Когато целият свят малко по малко се напълва с некадърници и неможещи, и незнаещи, започват издънки, катастрофи, погроми и т.н.
Съгласен съм, но да не забравяме унищожаването на ценностната система, засилването на контраста беден-богат и корупцията в световен мащаб. Имаш репутация от мен.
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

а вбокс е цигански сайт и толерират такива като тия негри, араби и цигани, защо на всеки клип където се казва истинага за циганите мръсни коментарите винаги са заключени? щото тоя сайт се държи от цигани деа!

и що не ги гърмят на площада направо. ето ви демокрация :lol: както едно време някакви мангали се баха развилняли в красна поляна и полицията мизерна стои и ги гледа, вместо да ги гръмне, да избият 1000 мангала и да се кротнат. по селата също си правят каквото искат - там да ги съберат в гьола на белене и да построят централата отгоре им. тогава аеца си струва!
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Супер неинформиран съм и за това питам, кое предизвика тези безредици? Питам че да имам едно на ум колко им трябва на някои индивиди живеещи сред нас да подивеят ...
 
От: От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!

Супер неинформиран съм и за това питам, кое предизвика тези безредици? Питам че да имам едно на ум колко им трябва на някои индивиди живеещи сред нас да подивеят ...

Полицаите са гонили някакъв глупак, той извадил оръжие, следва престрелка, глупеца го убиват. След това се събират 300-400 глупаци да искат "правосъдие" за първия глупак пред полицията.
 
  • Like
Реакции: KISS
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Отдавна е предречена третата световна война и създаването на нова религия, която ще обедини останалите и ще настъпи мир за поне 300 години. Началото на третата война ще започне с граждански войни в близкия изток, на които сме свидетели. Относно календара на майте, според мен има хора, които знаят много повече за старите цивилизации, но не знам защо нищо от намерените артефакти не се споменават публично. Тук визирам и данните от мисиите Аполо и поточно намереното ЕВЕ
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

абе тия английската полиция много смотани бе, като нашите
вместо да ги пребият и да им пуснат кучетата... седят и гледат и викат муув бек, плийз :D
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Нибуру е планетата X, която niks с нетърпение очаква с надеждата да разбере от нея отговорите на два свои екзистенциални въпроса: "какво означава 42" и "къде се закачат жартиерите"
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Барем да свалят кралицата/монархията тез калъфи пробити... Само купоня си праят. Непродуктивно.

Абе кат се замисла, леко им завиждам. Понеже съм привърженик на анархията като форма на (не-)управление :) .
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Началото на третата война ще започне с граждански войни в близкия изток, на които сме свидетели.
Много си дезинформиран. Третата световна започна (според Niks). Има си тема за нея. :)
 
От: От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!

Нибуру е планетата X, която niks с нетърпение очаква с надеждата да разбере от нея отговорите на два свои екзистенциални въпроса: "какво означава 42" и "къде се закачат жартиерите"
A group of hyper-intelligent pan-dimensional beings demand to learn the Ultimate Answer to the Ultimate Question of Life, The Universe, and Everything from the supercomputer, Deep Thought, specially built for this purpose. It takes Deep Thought 7.5 million years to compute and check the answer, which turns out to be 42. 8)
 
От: От: От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спас

A group of hyper-intelligent pan-dimensional beings demand to learn the Ultimate Answer to the Ultimate Question of Life, The Universe, and Everything from the supercomputer, Deep Thought, specially built for this purpose. It takes Deep Thought 7.5 million years to compute and check the answer, which turns out to be 42. 8)

Ако niks получи отговор и на втория си въпрос, то се надявам да постигне нирваната и от думи да премине към дела като се закачи на буксир към некой кораб през Ламанша и за начало се самообяви за пророчица, плашейки гълъбите на Трафалгар скуеър. Все ще е от полза. Преди време един наблюдателен човек разнищи социалните несполуки само с една фраза: ""Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните се колебаят".
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Тез нигро-арабелки дето мародерстват не се вълнуват от политика, ами само от това да подпалят някоя кола, да краднат нови маратонки и дрешки от разбития магазин и толкоз. За повече акъл нямат.
И тамошните ченгета само седят и гледат, вместо да изметат улиците с тази паплач, която според мен мястото и е на африканският континент.
В европа няма място за циганьори, негроиди и арабски мутри.
 
От: Пътя към 25.12.2012==Обратното броене започна !!!==Само Нибуру ще ни спаси !!!

Явно ситуацията е много сериозна, щом в bbc има коментари, като този:
"It is shocking to see that the police is completely outnumbered, under-equipped and still expected to do the job by themselves. The public needs protection and when dealing with this kind of behaviour any support available should be used without delay. Why are the politicians and the police hesitating to bring in the army?"
 

Горе