РЕАЛНИ ПАРИ !!!

mrm_1

Active Member
[FONT=&quot]Работа в интернет 100% печалба ![/FONT]
[FONT=&quot]Това не е поредната измислица за губене на време ,ако сте сериозни това може да се превърн във ваш основен месечен доход, казвам го от личен опит ![/FONT]
[FONT=&quot]Работата е надомна и без работно време.[/FONT]
[FONT=&quot]Разбрах за тази компания, която редовно изплаща изработените пари на клиентите си. ДОБРОТО в случая е, че си независим, работиш в къщи и получаваш толкова повече, колкото повече работиш. Е, отначало трябва да имате търпение, защото първите месеци се изкарват до 150-200 лева, при положение че работите всеки ден и сте в нета по 4-6 часа средно, но за една година дохода става не по малък от 500 лева на месец /а за тези които денонощно са пред компютъра и по 800-1000 лв./.[/FONT]
[FONT=&quot]ПРИНЦИПЪТ Е СЛЕДНИЯ:[/FONT]

[FONT=&quot]1.Отивате на този линк http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=mrm_1 и се регистрирате-име,адрес,телефон,е-мейл и пр. Много важно е да посочите точен адрес-улица, номер, град, тъй като на него ще Ви се изпращат заработените суми с чекове!! [/FONT]

[FONT=&quot]2.Отивате на графа Member-кликате там,пишете в кутийките името и паролата, с които сте се регистрирали, натискате Login- и влизате във вашия Account.[/FONT]

[FONT=&quot]3.Намирате графа Download-от там изтегляте една малка програмка,която колкото и лоша да е връзката Ви,в най-лошия случай се изтегля за 2-3 минути.[/FONT]

[FONT=&quot]4.Когато влизате в Интернет винаги първата Ви работа ще е да стартирате тази малка програмка-пишете името и паролата си,после Login- в горния ъгъл на монитора Ви се появява лентата с едно човече,което като започне да бяга-значи вие вече правите пари! Когато човечето не бяга-то вие не правите пари![/FONT]
[FONT=&quot]На лентата горе се появяват и точките, които вие заработвате от вашия престой в Интернет, а тези точки се обръщат в края на месеца в пари![/FONT]

[FONT=&quot]Просто се регистрирате и правите пари : http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=mrm_1 [/FONT]
 
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

CashFiesta

Печелете пари с CashFiesta


Може би си мислите, че тук ще ви убеждаваме, че е възможно да печелите пари с CashFiesta? Не, точно обратно, тук и сега ще разберете че чрез CashFiesta неможе да спечелите абсолютно никакви пари!
Не се заблуждавайте CashFiesta е една от програмите, която е отишла във черния списък на много Интернет потребители, които са искали да спечелят пари от Интернет. CashFiesta не е нищо повече от SCAM.
Всекидневно срещате в Интернет сайтове, които възхваляват CashFiesta и ви обещават печелене на много пари докато спите и не правите абсолютно нищо... е мислите ли че това е възможно ? Разбира се, че не е ! Собствениците на подобни сайтове най-често не са изкарали никакви пари от Интернет и са започнали да се занимават с CashFiesta и са разбрали, че чрез referal-и могат да спечелят повече и са започнали да "зарибяват" познати, а в действителност те ги лъжат, защото CashFiesta е програма, което не плаща. Сега някой ще каже, че плащат нали ? :) Да, платили са на няколко човека за да могат продължат да съществуват още малко време и да имат още потребители. Другата уловка е, че трябва да имат изключително много точки при тази измамна програма CashFiesta, които е невъзможно да направите... а специалните оферти са трудни за изпълнение на повечето хора, а дори и да ги изпълните по някакъв късмет няма да си получите чека :)
Като заключение може да се каже едно - далеч от CashFiesta, те са загуба на време и усилия.
 
Последно редактирано:
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

Добре тия теми защо някой не ги трие директно ами ги оставя да стоят
и да създават лошо впечатление за форума
 
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

наистина пари пари пари от cashfiesta :lol: по доходна програма не бях виждал . :D насам народе които разбира тук се спира , най- хубавата с най-големите комисинни , с наи бързо искараните пари , нищо не правиш и парите тръгват . Че и реф. линк си ни оставил за всеки случаи да не пропуснем да се запишем през теб :eek:
РЕАЛНИ ПАРИ МУ Е МАИКАТА ПЪК БАЩА МУ КЕШФИЕСТА
 
Последно редактирано:
Последно редактирано:
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

Не го е срам, защото не знае, че лъже :)
 
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

знае- знае. прави го и в други форуми. даже пуска темата по 5 пъти в различни раздели.
 
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

сори ако пиша много ама ми трябват десет поста за да ви покажа една снимка на плащане, което получих днес
 
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

Айде, бате почини си малко. Знам, че имаш желание, но нямаш хъс и мозък. А това тук се гледа, в случай че не си забелязал. :) В добро настроение съм и за това е седмичен бан, но ако пак се появиш в същия стил, ще се видиме ... ама друг път тук. Айде спамарче, лека.... :)
 
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

blinky каза:
Айде, бате почини си малко. Знам, че имаш желание, но нямаш хъс и мозък. А това тук се гледа, в случай че не си забелязал. :) В добро настроение съм и за това е седмичен бан, но ако пак се появиш в същия стил, ще се видиме ... ама друг път тук. Айде спамарче, лека.... :)

Бате, защо не ги триете тези теми ?
Не си заслужава просто да стои, няма кой знае каква тежина, единственото за което се сещам, че може да се ползват е ... НАЗИДАНИЕ!

Ама май взе да се препълва коша :)

Поздрави
 
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

Айде, бате почини си малко. Знам, че имаш желание, но нямаш хъс и мозък. А това тук се гледа, в случай че не си забелязал. :) В добро настроение съм и за това е седмичен бан, но ако пак се появиш в същия стил, ще се видиме ... ама друг път тук. Айде спамарче, лека.... :)

Глупако освен твоя има достатъчно други форуми, Бана ти е мизерен и не струва:)
 
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

Умнико, той говореше за постъра на темата ама май и ти си заслужаваш банана
 
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

Абе аз ли съм тъп или тук виреят недоразбрали. :) Говорех за твоеца на темата, нали него баннах, ако беше ти - нямаше да си говориме. :)

И пич, сега както я преместих темата в кофата, само за протокола да отбележа, че в тази секция постовете не се броят. Нямам нищо против...трупай си мнения. Не говорех за теб.

Borisov, бате просто темата се отвори много, а и напоследък започнаха и да липсват такива "свежинки", но юзъра попрекали и с други драсканици, иначе щеше да мине. Все пак тук не банваме, ако не си бруталист. :)

П.П: Ама аз като говоря, че не се чете и не се обръща внимание на някои неща, не си бая ей така. ;)
 
От: От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

...Бана...

Здравей! :) Искам да ти кажа, че подкрепям менията, които написа тук, но ще те помоля (по-скоро е съвет) да се извиниш на Blinky (виждам, че написаното е от недоразумение, а не опит да го обидиш) и да коригираш написания по-горе от теб пост. Защото той е от най-печените хора тук - без него форума нямаше да е това, което е, и заслужава респект и добро отношение. Освен това мисля, че добрите ти отношения с него (и с други членове на форума) ще са ти от полза.

Дори мисля, че няма да сбъркам ако кажа, че ние сме нещо като малък, сплотен екип, които взаимно си помагаме. В един екип трябва всички да се разбираме и да имаме добри отношения по между си, мисия и добър лидер(и), който да ни води. Blinky и Coolice са лидерите на този екип и водят добре форума. Искрено се надявам да продължават все в този дух и пожелавам на всички ни форума да е все така добър, както до сега. :wink:

Благодаря за вниманието! Желая ти весело изкарване тук и много продажби! :)
 
Последно редактирано:
От: РЕАЛНИ ПАРИ !!!

voic4e, бате супер си. Много ме трогна...мерси за което. Само не се карайте, няма проблем. Един нахранил друг, трети спамнал там...случва се. Не е за умирачка. :)

Не можах да се сдържа да не драсна след теб няколко реда. Не е станало нищо....даже си мисля, че всико е повече от ОК. А форума не го правиме ние с Coolice, а Вие. И дано да ставаме повече и повече тук.
 

Горе