Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

naskobg

Well-Known Member
Някой да знае работещ офис в неделя на Изипей ( или банка с изипей)в Бургас от който могат да се теглят пари?
http://easypay.bg/?p=offices_list_ezp - тук са всичките офиси но се оказва че тези които работят в неделя искат само да им се дават парички.а не те да дават..
благодаря предварително.
 
От: Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

ЦКБ работи ли?
мисля, че във всеки клон на ЦКБ има изипей
 
От: Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

незнам тогава...
в моловете нямаше ли някакви банки?
 
От: Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

Пробвай в Била там има
 
От: Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

Ако от опит знаеш е ок отивам..но знам че в повечето такива магазини (доста разговори направих по телефона )само ВЗИМАТ но не изплащат пари.

nortrant: Оказа се че в кв. Меден Рудник има Кауфланда и там човека ми каза че могат да изплащат пари от Изипей но аз намерих назаем пари и засега няма проблем..но за в бъдеще ще знам

Пробвай в Била там има
 
От: Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

Абсолютно във всеки клон на цкб има изипей, без изключение :wink: Просто ако не видиш табели и подобни - питай.
Принципно изито бачкат с билите, но специално за бургас не е така. Има само в една била - другите буквално лъжат, че имат ама не работели в момента, едикакви си плащания нямало и тн постановки.
 
От: Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

Приятелю коя е тази била за да я знам занапред и изплащат пари нали?
Бях в Пловдив последните 10 дни в един мол ми казаха , че от 6 декември са спрели плащанията, защото имало злоупотреби а оттам съм взимал пари преди 1-2 месеца.

Абсолютно във всеки клон на цкб има изипей, без изключение :wink: Просто ако не видиш табели и подобни - питай.
Принципно изито бачкат с билите, но специално за бургас не е така. Има само в една била - другите буквално лъжат, че имат ама не работели в момента, едикакви си плащания нямало и тн постановки.
 
От: Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

Точно тази в меден рудник. Има и в пикадили в изгрев и в новата поща. А най-сигурно е, а и те са с удължено работно време (и неделя също) клона на цкб до гарата
 
От: Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

Този клон на цкб на гарата бачка ли в неделя?
Точно тази в меден рудник. Има и в пикадили в изгрев и в новата поща. А най-сигурно е, а и те са с удължено работно време (и неделя също) клона на цкб до гарата
 
От: Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

Пикадили виж и Хенди на центъра те имат офис на Ийзипей ама са до 7 и 30
 
От: Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

въпроса е дали изплащат или само взимат пари.
Пикадили виж и Хенди на центъра те имат офис на Ийзипей ама са до 7 и 30
 
От: Работещ офис в неделя на Изипей в Бургас..Спешно.

Може да се изплащат пари само срещу лична карта, спрени са изплащанията с представяне на пълномощно. ЦКБ нямат дежурни офиси през уикенда. Ако е голяма сумата, няма как да я изплатят, защото вечерта ще приключат с отрицателно салдо. А това е невъзможно! Трябвало е да бъдете малко по-настоятелни. :)
 

Горе