Предлагам: Развиване на Instagram профили - 50-150 реални бг последователи на ден

KatrinM

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Твърдението от заглавието не е шега. Към този момент има няколко малко познати стратегии, чрез които твоят Инстаграм профил може да расте с 50 до 150 последователя на ден. Бързината на развитие зависи от нишата, качеството на снимките описанието и други фактори, но смятам, че 50 е минимумът, който може да се постигне дневно. Офертата е валидна за ограничено време. Ако Инстаграм направи промени, методите може вече да не са валидни.

Пишете ЛС, ако проявявате интерес и ми дайте линк към профила. Цените започват от 330 лева на месец. След като видя профила мога да дам повече информация.

Единственото изискване е профилът да е на повече от 1 година, за предпочитане на повече от 3.

Благодаря за отделеното време.

P.S. Запазвам си правото да не отговарям на несериозни запитвания и хора, които ми губят времето.
 
Последно редактирано:
Аз пробвах, засега получавам около 90-100 последователя дневно в не особено активен профил.
 
Знам за метода с Фейсбук игри, но това НЕ е моя метод, предлаган тук.
Трябва ми парола за Инстаграм профила и бъдещите последователи сами решават дали да ви последват.
 
Знам за метода с Фейсбук игри, но това НЕ е моя метод, предлаган тук.
Трябва ми парола за Инстаграм профила и бъдещите последователи сами решават дали да ви последват.

Дай информация на лично. Ще качваш снимки или видео? Ще пипаш ли съдържанието или?
 

Горе