Развит акаунт в zamunda.se

Rozoveca

Active Member
Продавам много развит акаунт в замунда.се (оригиналната замунда). Коефициент над 11, качено(сийднато) над 30 терабайта и свалено над 2 терабайта. Бил съм и ъплоудър с този профил, но се отказах поради липса на време. Давам и снимка на която съм скрил някои от числата, за да не ме баннат, ако някой реши да ме изпорти.
Снимка:
Цената е 100 лв. Който има интерес, да пише ЛС!
 
Последно редактирано:
Как биха се избили въпросните пари, всмисъл за първи път от доста години виждам тук да се продава акаунт в замунда
 
На скрийншота има достатъчно информация, за да разбере екипът на Замунда кой е акаунтът.
 
Човек, за това ли беше зора да публикуваш в пазар. Ако си се разходил из форума, други неща се продават тук. ;)
Ми затова я, виж с колко такива се напълни в последно време. То бяха кликания за 0.001$, то не бе мрежов маркетинг и прочее кочини... После как да не ги зачервяваш такива? Честно ми кажи :D

ПП
Та чак някои му лайкваха постовете, че да можел да публикува в "пазар" хахаха смЕх и съжаление.
 
No comment. We are social FTW!
 
  • Like
Реакции: Sky
Ми затова я, виж с колко такива се напълни в последно време. То бяха кликания за 0.001$, то не бе мрежов маркетинг и прочее кочини... После как да не ги зачервяваш такива? Честно ми кажи :D

ПП
Та чак някои му лайкваха постовете, че да можел да публикува в "пазар" хахаха смЕх и съжаление.
Да, и всичко отива в Кофата. Нормално да има такива...който каквото има...разтоварва се от него. Лошото е, че при положение, че не сме с такава тематика, пак се публикуват. Но и за това ги оставяме, за да видят останалите за къде са тия теми, естествено като админи две неща гледам - дали нарушават много някакви правила, тогава търкаме и дали са пуснати живи линкове към подобен тип сайтове, най-вече торенти и т.н. И най-вече, не на последно място - дали не е някакъв тип измама, но не мисля, че някой ще е толкова оптимист. Или поне в последно време не съм засичал някой такъв "намерен" акаунт да се продава или нещо подобно. ;)
 
Еми нали онлайн бизнес.. се от некъде треве да почне :) Какво стана с "успейте с нас" ?? Дайте му насоки за да успее и той.. :p
 
Еми нали онлайн бизнес.. се от некъде треве да почне :) Какво стана с "успейте с нас" ?? Дайте му насоки за да успее и той.. :p
Това е малко далеч от Онлайн бизнес. :) Няма да чуеш по конференции и курсове как се забогатява с продажба на акаунти в торекнт тракери или може би аз не съм бил на такива. :)

Колкото до инициативата на форума Успей с нас, по скоро е за хора с идеи и желание. Тук виждам, че желание има, но идеята...не е добра. И ако сподели малко повече там (в секцията) съм сигурен, че ще получи и добри насоки, както вече се е случвало много пъти. ;)
 
Имах идея, че това му е на човека ОНЛАЙН АКТИВА в момента. Вече ваша е задачата да му помогнете да го развие :D

Ето всъщност задачка-закачка за креативните във форума. Как според вас може да се монетизира акаунт в замунда? А може би изобщо не е това идеята :)
Ако тук пишеха хора само с идеята да помагат за монетизация, Блинки, ти щеше да четеш точно по 4 мнения на ден и отдавна да си изперкулясъл :D
Основните "идеи" са: клакьорство, гъзолизство, комплекси, социопатия, злобарство.
 
Кво толкова се дзверите, сложете ми предупреждение и толкова, няма да пускам теми и това е.
 
Това е малко далеч от Онлайн бизнес. :) Няма да чуеш по конференции и курсове как се забогатява с продажба на акаунти в торекнт тракери или може би аз не съм бил на такива. :)

Колкото до инициативата на форума Успей с нас, по скоро е за хора с идеи и желание. Тук виждам, че желание има, но идеята...не е добра. И ако сподели малко повече там (в секцията) съм сигурен, че ще получи и добри насоки, както вече се е случвало много пъти. ;)
Ще те поканя на 1 домашна ракиена конференция да говорим по темата :D
 
Просто исках да си продам акаунта, развивал съм го с години и не ми е нужен вече ...

Няма лошо да си го развивал толкова години. Но това което предлагаш не се търси. Не си ли чувал за програми, които генерират fake трафик? Виж за какво се използва програмата Ratiomaster. За няколко часа (ден) може да се направи акаунт с подобни параметри. Акаунт, който си го развивал години наред...
 
Ясно ми е, хора, но нямаше нужда да ми се карате, нека да приключим темата, акаунта ще си го запазя значи :D
 
В темата има и полезни мнения. Ако искаш да се развиваш, да печелиш от интернет, онлайн бизнес - поразрови се и чети във форума, питай, ще ти помогнем. В началото няма как да знаеш всичко, но ако имаш желание - ще се научиш.
 
Ясно ми е, хора, но нямаше нужда да ми се карате, нека да приключим темата, акаунта ще си го запазя значи :D
Не се караме, просто искаме (поне лично аз) да разграничиш правенето на прави онлайн от такива "врътки". Щото утре ще дойде чичко полицай и ще ни пита кои са тия дето правят супер акаунти в торентите и че ги продават после. :)
 

Горе