Разделът яко отъпя...

contra

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Някакси зе да става скучно тука - повечето теми се развиват по следния шаблон:

  1. "Продавам едни работи. Подробности на ЛС. Моля да ми пишат САМО хора със сериозни оферти!!!" :)
  2. "Може ли повече подробности на лс плийз?"
  3. "Пратил съм ти лс..."
  4. "А, ноф съм - не моа пращам ЛС.."
  5. "Убао щеше да е да беше написал и цена."
  6. "Казах - подробности на ЛС ве!"
  7. "Ем добре, прати ми примерни цени на лично."
  8. "Може ли и на мене цените на ЛС?"
  9. "Отговорил съм на ЛС на горните трима"
  10. "Ебахти тъпата оферта - нито се разбира ко продаваш, ни колко му искаш О_о !?:shock:"
  11. "Аз казах ли да не ми спамите темата с излишни коментари ве?! :evil:Написал съм - подробности на ЛС!"
  12. "Прати ЛС с детайлс..."
  13. "Не, ти ми прати ЛС и аз ше отговора на лично..."
  14. "Ок, пратил съм ЛС!"
  15. "И аз пратих ЛС ама още нямам ЛС с отговор :( "
........
.......
....
..
 
Последно редактирано:
От: Разделът яко отъпя...

Така е, на пазар като на пазар. Някои са като циганките дето са изкарали за продан вещи намерени в боклука, други въртят сериозен бизнес. Шарено е.
 
От: Разделът яко отъпя...

Пазара стана по-зле и от капалъ чарши в Истанбул. Хубаво е да има няква свобода, ама то се обръща на култовата свободия и в крайна сметка от 100 теми, чудо ако има 1 свястна.
 
От: Разделът яко отъпя...

Забравих да спомена и темите тип "Кой ше ми събмитне един сайт в дировете?... Оферти на ЛС, моля!"
.......
...
При положение че 1/3 от темите в раздела почват със "Събмитвам в директории!" и основната "дейност" на около 3/4 от мембърите на форума е Събмит в Директории...
 
От: Разделът яко отъпя...

Нищо нередно не виждам в цялата тази работа. Всичко си е нормално пазарно.
 
От: Разделът яко отъпя...

и в DP е така.. не е по различно от тук ...:)
 
Последно редактирано:
От: Разделът яко отъпя...

Да направят регистрацията в форума с цена 5$ така ще останат само сериозни потребители :D
 
От: Разделът яко отъпя...

и в DP е така.. не е по различно от тук ...:)

Точно пък в DP не е така. Там тея от сорта: "Пратил съм ти ЛС", "Имаш ЛС", се наказват.

Пратил си му ЛС, добре, к'во ще го разгласяваш наляво и надясно.
 
От: Разделът яко отъпя...

Еми ето примери от DP ненаказани и други подобни мога да изнамеря ........
i have a very good offer for you
check your pm plz
pm sent..please check..thx
pm sent. thanks
Разликата не е в съдържателността на офертите , а че го няма тукашното количество офтопик в пазара.
 
Последно редактирано:
От: Разделът яко отъпя...

Не знам, ама тук на всяка манджа мерудия. Хората там пишат в тема само когато са заинтересовани, а не да я коментират и тем подобни. Ако не е така, поправете ме.
 
От: Разделът яко отъпя...

Noke, Как няма да затъпее като изказваш мнение във всяка тема, която се пуска тука. Нали точно ти беше казал, че влизаш тука само да се заяждаш.

Важното е да се върши работа и да има сделки-това, че на теб не ти харесва и внасяш само разпри и вражда между потребителите си е твой проблем.

Не мога да разбера само защо не си ползваш енергията за направа на теми и плъгини за "Wordpress"(нещо, което със сигурност ти се отдава), а хейтиш и спамиш във всяка нова тема на пазара.

п.п. такива като Noke и другите дето са "на всяко гърне похлупак" да не им се обръща внимание. Така няма да има с кого да се заяждат и ще изгубят интерес да посещават толкова често форума.
 
От: От: Разделът яко отъпя...

Noke, Как няма да затъпее като изказваш мнение във всяка тема, която се пуска тука. Нали точно ти беше казал, че влизаш тука само да се заяждаш.

Важното е да се върши работа и да има сделки-това, че на теб не ти харесва и внасяш само разпри и вражда между потребителите си е твой проблем.

Не мога да разбера само защо не си ползваш енергията за направа на теми и плъгини за "Wordpress"(нещо, което със сигурност ти се отдава), а хейтиш и спамиш във всяка нова тема на пазара.

п.п. такива като Noke и другите дето са "на всяко гърне похлупак" да не им се обръща внимание. Така няма да има с кого да се заяждат и ще изгубят интерес да посещават толкова често форума.
Не съм съгласен. Вчера помогна с коментар по тема, която ме интересуваше.
Защо ли ми се струва, че точно ти му обръщаш внимание? Май му отмъщаваш за коментарите от http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14092 . Не бъди елементарен и с крокодилски поглед.
 
От: Разделът яко отъпя...

Ми виж сега - и аз като представител на тая югоизточна култура имам нужда да поизлея малко злоба, да направя мръсно на някого и да метна някой и друг камък в контейнера с ла***а... Това с терапевтична цел основно - за да мога да се държа изискано и любезно с околните и най-вече с клиентите.

Иначе темите и другите работи си ги правя, ама през около 1/2 час имам нужда да си разсея вниманието и ми е станало някакъв навик да отварям тука :)
Много по-добре да нахраня някой непознат тука отколкото да ритна котката (примерно), нали тъй?

Секи си има кофтито черти на характера. Туй тука поне за мене е повече от приемливо и безопасно да ги изразявам!
:)
 
От: Разделът яко отъпя...

Горният пост все едно аз съм го писал ама редактирано от културоведник :)
 
От: Разделът яко отъпя...

Да направят регистрацията в форума с цена 5$ така ще останат само сериозни потребители :D

Тогава ще отидат да поизлъжат в уебмастъра, за да могат да се регистрират тука. :D
 

Горе