Размяна на банери

$INeed$

Well-Known Member
Помисли по някакви безплатни каталози и директории преди да препращаш клиенти към конкуренти. Защото на практика това ще се случи. ;) Дай статии, пооптимизирай нещата. Не се хвърляй на това още в началото му. ;)

Anna Dimitrova

New Member
Благодаря ви за съвета ще помисля, вие можете ли да ми препоръчате някои. Отворена съм към съвети.

Благодаря ви за съвета ще помисля, вие можете ли да ми препоръчате някои. Отворена съм към съвети.
директории много, малко читави, потърси в гугъл. Също така тук има хора с директории, може и тема да пуснеш.

juvefan

Active Member
Ясно е, че сега стартираш и не си наясно, но започни с ssl сертификат първо, че да не изгориш с глоба. Имаш много работа да вършиш по сайта още, но може и да се получи добър магазин след някой месец и да има шанс да се оптимизира добре.

Anna Dimitrova

New Member
Здравей те почнах да качвам сайта в безплатни директории, но на някой места ме обявява за спамър. Това ще повлияли негативно на сайта?

juvefan

Active Member
Де да ставаше така оптимизацията, както го мислят повечето хора :D Започнете с онпейдж оптимизацията, ако искате някакъв резултат, защото после ще си платите скъпо за грешките.

Горе