Размяна на линкове

CyberBass

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте !

Търся хора които търсят размяна на линкове идеята ми е следната ако има желаещи ще поставя линк в www.ivan-vazov.com PR 4 а аз искам да сложите мой линк за един друг сайт става дума за www.animaciq.com ако има желаещи нека пишат :)
 
От: Размяна на линкове

Проявавам частичен интерес, но в момента вторият сайт е нещо в профилактика и не мога да го видя как изглежда.
Ще ти линкна втория, ако ме линкнеш от първия (т.е. точно както искаш). Дори тематиката е невероятно близка. Ще те линкна от сайт с главна страница PR3, както и една от вътрешните е със същия ранг (в останалите също ще има линк).
Този вид размяна не съм го пробвал, но теоретично е по-ефективен от обикновената размяна на линкове.
Аз притежавам само един сайт (animerulezzz.org), така че го споменавам за да няма неяснотии какво точно предлагам.

Леки претенции: Тъй като по Alexa рангът предполагам, че сайтовете нямат кой знае какъв трафик, бих желал линкът ми да не се слага чак във footer-а, тъй като аз го слагам на средно видимо място все пак (вдясно в карето "Приятели").

Ако проявяваш интерес, метни ЛС.
 
От: От: Размяна на линкове

Animaciq.com ще бъде пусната на 1ви Юни месец. Къде по точно искаш да ти поставя линк?

Проявавам частичен интерес, но в момента вторият сайт е нещо в профилактика и не мога да го видя как изглежда.
Ще ти линкна втория, ако ме линкнеш от първия (т.е. точно както искаш). Дори тематиката е невероятно близка. Ще те линкна от сайт с главна страница PR3, както и една от вътрешните е със същия ранг (в останалите също ще има линк).
Този вид размяна не съм го пробвал, но теоретично е по-ефективен от обикновената размяна на линкове.
Аз притежавам само един сайт (animerulezzz.org), така че го споменавам за да няма неяснотии какво точно предлагам.

Леки претенции: Тъй като по Alexa рангът предполагам, че сайтовете нямат кой знае какъв трафик, бих желал линкът ми да не се слага чак във footer-а, тъй като аз го слагам на средно видимо място все пак (вдясно в карето "Приятели").

Ако проявяваш интерес, метни ЛС.
 
От: Размяна на линкове

Не виждам смисъл от размени на линкове, щом един от сайтовете не работи. Защо около седмица трябва да стои сайтът в това положение?

П.П.:
Отказах се от претенциите си. Може линкът и да е долу, но първо чакам пускането на другия сайт.
 
От: Размяна на линкове

Окей няма проблеми след пускането на сайта ще се свържа с теб :) А затова защо той е спрян, ще видите всички след няколко дена :)
 

Горе