Размяна на линк срещу статия... двойна печалба за вас!

toretic

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, предлагам една връзка към ваша страница/сайт срещу публикуване на статия в моя сайт(където може да вкарате 3 връзки).

1. Избирате си една от вече добавените 42 статии.(нишите са: credit, house, business, health improvement).
2. Публикувате вашата статия(във вашата статия може да има до 3 връзки към ваши страници, минимума за думи е 350). Нишата трябва да е близка до improvement, не е задължително да е в 4терите категории дадени горе, може и други, добавяте в категория others, ако преценя, че е необходимо ще добавя отделна категория за вас.
3. Пишете ми ЛС със връзка към статията в която искате да добавя ваша връзка. Публикувам връзки, единственно, ако връзката е в подобна ниша!
4. Публикувам връзка към вашия сайт в публикацията.
5. Това е :).

Имам още около 15 статии за home improvement и 10 статии за health improvement които не съм добавял никъде, уникални са, сам съм си ги писал. Които ще публикувам след като се запълнят сегашните 42 :).

Сайта е директория за статии на английски език, даваща do follow връзка. Очаквам вашите сайтове също да са на английски език.
 

Горе