Разработване на проект по ОП „Конкурентноспособност”

InvestSolution

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте колеги,

Трябва ми фирма или човек с опит в изготвянето на необходимия набор документи и тяхното адекватно попълване за кандидастване по програмата, ако имате познати или сте ползвали услугите на дадена фирма, моля да ми препоръчате.
 
От: Разработване на проект по ОП „Конкурентноспособност”

Пращам ти една препоръка на ЛС :)
 
От: Разработване на проект по ОП „Конкурентноспособност”

Побързай, остана само .. схемата „Енергийна ефективност и зелена икономика” тук кандидатите са много и с дебели "мечти" .. срока е до - 31.10.2013 г... сигурно за нея питаш.. работил съм с две три консултантски фирми.. ако те интересува драсни ми едно ЛС. дано си готов с концепцията и идеята.., че ми се струваш позакъснял..

И още малко инфо. за последния влак:

Допустими бенефициенти: микро, малки и средни предприятия, регистрирани по Търговския закон или Закона за кооперациите със седалище в Република България от следните сектори на икономиката:
- Сектор B „Добивна промишленост”;
- Сектор C „Преработваща промишленост”;
- Сектор D „Производство и разпределение на електрическа и топлинна енергия и газообразни горива”;
- Сектор E „Доставяне на води; Канализационни услуги, управление на отпадъци и възстановяване”;
- Сектор G „Търговия; Ремонт на автомобили и мотоциклети”;
- Сектор H „Транспорт, складиране и пощи”;
- Сектор I „Хотелиерство и ресторантьорство”;
- Сектор J „Създаване и разпространение на информация и творчески продукти; Далекосъобщения”;
- Сектор M „Професионални дейности и научни изследвания”;
- Сектор N „Административни и спомагателни дейности”;
- Сектор P „Образование”;
- Сектор Q „Хуманно здравеопазване и социална работа”;
- Сектор R „Култура, спорт и развлечения”, или
- Сектор S „Други дейности”.
 

Горе