Търся: Разработчик на сайт

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте, решил съм да вържа домейна си 123nameri.com към нов сайт. Търся си разработчик на този нов сайт. Идеята ми е сайта да е афилиейт на сайтове за ваучери (нещо като конкурент на vsichkioferti.bg). Т.е. трябва да чете xml файлове с нови оферти и да ги слага в себе си.
Искам да има задължително няколко неща:
- филтри - "Хапване и пийване", "Екскурзии и почивки", "Здраве и красота", "Забавление", "Курсове и уроци", "Спорт", "Стоки и услуги", "Други"
- филтри по град - София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе, Стара Загора, Плевен, Сливен, Добрич, Шумен, Всички градове
- бисквитки;
- имейл бюлетин с новите оферти - възможност за абониране и безплатно изпращане на такъв;
- бутони за споделяне в социалните мрежи и бутони, водещи към социалните ви мрежи;
Сайтът трябва да е с респонзив дизайн, да има хубава и лесна за боравене мобилна версия за смартфони и таблети.
6 подстраници, които да са разположени под всички оферти:
Начало, За нас, За реклама, Поверителност, Помощ, Общи условия
Искам сайта да има място за банери най-отгоре, които да се въртят. И за банери отстрани. Тези банери трябва да са видими във всяка страница.
Идеята е да не се плаща в самия сайт, апри кликане върху някоя оферта да отвежда човека до сайта, който я предлага тази оферта и ако човекът я закупи, на мен да ми се плаща комисион. Точно заради това искам и бисквитки, които да остават в браузера на човека поне 2 седмици.
Цени и срокове изпращайте на ЛС.
 
Последно редактирано:

Горе