Реклама в силно посещаван сайт

the_storm_

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Предлагам реклама в www.gledaifilmi.net с брояч https://www.tyxo.bg/d/83937/daily
Реклама чрез линк в хеадъра - 15 лв за месец.
бекграунд реклама (черните полета отстрани) - 140лв

Начини на плащане paypal, банкове превод или еконт. Не се приемат конкурентни сайтове. За повече информация лс

Офертите са валидни отново
 
Последно редактирано:
От: Реклама в силно посещаван сайт

ПО добре махни бързо името на сайта ! за да не си останеш без него.
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

ПО добре махни бързо името на сайта ! за да не си останеш без него.

Че защо ? :cry:
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

:) Нека да обясня защото не сте се досетили. Този начин на търговия с линкове и банери е незаконен и както каза друг член на сайта е виждал как собственик който споменва името на сайта си или линк към него го губи. Това беше просто съвет :)
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

:) Нека да обясня защото не сте се досетили. Този начин на търговия с линкове и банери е незаконен и както каза друг член на сайта е виждал как собственик който споменва името на сайта си или линк към него го губи. Това беше просто съвет :)

Може ли да обясниш, защо да е незаконен и защо да губи сайта, кой ще му го отнеме? То по тая логика в секцията "пазар" не трябва да се споменава нито един сайт и всеки който пуска обява, че предлага реклама да трепери за сайта си, за да не му го отнемат! Но все пак - кои са тия, които ще отнемат сайта, поради каква причина ще стане това, защо ще го правят?
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

:) Нека да обясня защото не сте се досетили. Този начин на търговия с линкове и банери е незаконен и както каза друг член на сайта е виждал как собственик който споменва името на сайта си или линк към него го губи. Това беше просто съвет :)

Майко мила, пази боже ти да ми оптимизираш сайтовете или да правиш дизайн.

Не е незаконно, говори се за КУПУВАНЕ НА ЛИНКОВЕ с цел манипулиране на СЕРП - това гугъл не го кефи, а не че ще останеш без сайтовете си, леле, тряскам ти една червена репутация защото по тъпо нещо не бях чел от месеци.
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

Вероятно колегата бърка 2-та щата - сайт и фб страница.
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

"Майко мила, пази боже ти да ми оптимизираш сайтовете или да правиш дизайн". Вижте какво г-н СерГей Станишев :) Ако това което съм казал има общо с това какъв дизайн правя и каква Оптимизация правя, аз съм трамвай. Ако ти правиш качествена оптимизация само с купени линкове това си е твоя работа. И не мисля че имаше нужда да ми "тряскаш" репутация. Който тряска да му го натряскат :) това е положението. Ако не съм прав можеш спокойно да ми го кажеш. ОК признавам че може и да не съм прав но съм сигурен, че видях нещо подобно във форума. Принципно хората казват продавам линк в сайт с еди колко си Пейдж Ранк еди си какви параметри, който се интересува ще му дамм сайта на ЛС. Мислеш че има някаква причина да е така, но явно не съм прав извинявам се ако съм подвел някой колега във форума. Това е
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

Ето така се получава кофти репутация в форума. Защото някъв си е решил, че не му харесва коментара ти(целта на коментара не беше да се правя на интересен а мисле че помагам на човека) , нащракай ми репутация колкото искаш, но не ми казвай че не мога да оптимизирам сайтове защото наистина ме издразни и си признай, че не беше коректен ! Това че имаш 4,126 мнения не значи, че можеш да си говориш каквото си искаш и да правиш лош имидж на хората.

Е нека вече да не спамим темата на колегата, извинявам му се за тъпия коментар а колкото до другите не се изинявам на никой от вас :) приятен ден.
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

Ето така се получава кофти репутация в форума. Защото някъв си е решил, че не му харесва коментара ти
Именно - чак сега ли го разбираш?

Това че имаш 4,126 мнения не значи, че можеш да си говориш каквото си искаш и да правиш лош имидж на хората.
Мога, както виждаш го правя : ) - специално за такива, които не знаят какво говорят и пишат.
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

Както виждаш и аз го правя, за такива които не си мерят приказките и не се държат нормално. Какво ти пречешедаа ми напишеш лично или да напишеш просто че не съм прав. да ми кажеш защо и да се приключи. ти си го предизвика пич :) Моя коментар еше ответна реакция на твоето кофти държаие(извинявам се ако съм те убидил но се изнервих). Не ме интересува дали го правиш или не, знам само че нямаше право да намесваш това какво мога и каво знам в коментара - "пази боже ти да ми оптимизираш сайтовете или да правиш дизайн". Аз знам че съм прав.
И за последен път дай да не спам повече а да пренесем това на лично ако искаш да ми пишеш нещо.
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

За кое си прав, че не разбрах? Че пишеш глупости ли? Айде да не ме занимаваш а?
ти си го предизвика пич
кое? Или май ти си предизвика червеното, защото пишеш глупости? Разбрал - недоразбрал и пишеш а? Нали знаеш колко ми пука за тебе? Айде не ме занимавай повече ако обичаш, не ме притеснявай. А аз гледам, че биеш "сиви" репутации, жалко, че няма как да ми повлияят, не се здухвай, сигурно ще успееш да станеш зелен след време, ако не пишеш глупости, или поне ако аз не ги засичам.
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

Ма ти се имаш за много голяма работа май :) Тези великите най ги обичам недопрочел и пак се заяжда. Извини ми се и готово :)
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

Тоя изрод толкова афектиран, че чак на лично ме притеснява, хайде махай се. За какво трябва да ти се извинявам? Че се изказваш неподготвен относно сайтове, реклама и линкове ли? Или за кое? За това, че си позволяваш да ме притесняваш на лично съобщение? Махай се ти казвам.
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

" И не мисля че имаше нужда да ми "тряскаш" репутация. Който тряска да му го натряскат :) това е положението.
Много грубо,чак се изкушавам и аз да ти трясна една репутация.
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

Ок сергейчо ;) :) май се изнерви и ще ми тряснеш вот на недоверие. Нека да приключим дискусита повече не ми се занимава с теб. Ивзиних се 100 пъти за некоректното мнение. Това е
 
От: Реклама в силно посещаван сайт

Ок сергейчо ;) :) май се изнерви и ще ми тряснеш вот на недоверие. Нека да приключим дискусита повече не ми се занимава с теб. Ивзиних се 100 пъти за некоректното мнение. Това е

На 12 ли си? Когато не си прав поне си признай и преглътни, не да спамиш темата на хората, и да циклиш едно и също постоянно. Е аз няма да ти пукна червено "въпреки, че се изкуших", защото ми изкара тема която ме заинтересува и бях изпуснал, но ако продължаваш в същия дух със сигурност ще имаш и не само от алан, мен ами и от много други колеги. ;)
 

Горе