Предлагам: Реклама в страница с 551 хил.+ почитатели

Здравейте,
изпратете ми на лично съобщение:
Линк на страницата
Средно рийч на пост

Интересува ме също цена за постове на месец, както и дали предлагате единичен тестов пост.

Благодаря!
 
Интересно, предлагате ли единичен тестов линк или ще трябва да рискувам на сляпо?
 
Здравейте отново, имаме място за 2 или 3 поста на ден. Почитателите наближават 454 хил, до един натурални.
При интерес, пишете на ЛС.
 
Може ли страницата на ЛС и цени :)
 
Приятели, благодаря ви за интереса! Позициите бързо се запълниха. Ще пиша, щом се освободят нови. Поздрави!
 
Здравейте! Имаме няколко свободни позиции. Пишете ми на ЛС.
 
Последно редактирано:
Във връзка с някои въпроси на ЛС - приемаме да публикуваме и статии на теми астрология, готварски рецепти, отглеждане на деца, по-лежерни вицове и др., но не и клюкарски и жълти.
 
Aстрология и езотерика ако може, дайте оферта на лични с цена за пробен линк.
 
Здравейте, имаме малко свободно място. Показвам част от статистиката. Фейсбук има все по-големи изисквания към постовете, така че и ние имаме същите. Не публикуваме материали, които не смятаме за подходящи за Фейсбук или за аудиторията ни. Ако имате интересни, не-глупави и не-клюкарски материали или стоки и търсите реклама, пишете ми на ЛС.
 

Прикачени файлове

  • Заснемане.JPG
    Заснемане.JPG
    56.7 KB · Преглеждания: 32
Привет! Бих искал да получа на ЛС всякаква информация за страницата и цените също.
 
Здравейте, вече сме 497 хил + и имаме малко свободни часове. За подробности, пишете на ЛС, като напишете и какъв сайт/стоки искате да рекламирате.
 

Горе