Реклама пред циганска аудитория

Force

Active Member
Здравейте Колеги.

За реклама на услуги и продукти, предназначени конкретно към богатите цигани в България, тип цар киро, кои канали мога да използвам?

Целта ми е популяризирам една фен страница и да ги събера всички там, че сайтовете не ги схващат много много... Платената реклама не е много ефективна, само тези от махалата ги кликат...
 
Намери няколко циганета да ти хвалят стоката... няма по-добро от директната реклама.
 
Да, но те ако нямат достъп до тези среди, тогава пак е безсмислено. Имам чувството, че рекламирам пред аборигени - никаква модернизация и интеграция...
 
Е, естествено - ще потърсиш хора с достъп до тези среди, иначе както каза, няма смисъл.
 
На богатите цигани стока да им продаваш е мисията невъзможна, по скоро те на теб ще ти продадат стока.
 
Пиши на цигански да видят, че си техен човек. Можеш и златен зъб да си сложиш да видят, че не си случаен;)
 
Пиши на цигански да видят, че си техен човек. Можеш и златен зъб да си сложиш да видят, че не си случаен;)

Не знаех че циганския има писменост :D

Иначе ми стана интересно какви ще са тези "продукти и услуги" предназначени само за тази група, ако автора на темата няма нищо против може да загатне за какво иде реч?
 

Горе