Реклама

DEATH

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Линк или Банер?
Банер размер?
Къде ще е разположена - home или вътрешни страници?
Някъква статистика?

morala

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Банер или линк пожелание на клиента банера се вижда във всички страници разположен най отгоре статистика до 700 посещения на ден

peshko

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Къде ги видя тия 700 посещения не знам? Бях се навил преди да ти видя статистиката, но след като я видях се оказа, че сайта ми, който е на 5 дена прави приблизително колкото твоите посещения..
Любопитно.ком статистика tyxo.bg/?26947
Неговата статистика tyxo.bg/?25650

peshko

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
След няколко седмици дори и да имаш толкова посещения пак няма да рекламирам при теб, защото съм си изградил мнение, че си некоректен и се опитваш да мамиш(говориш глупости за да се вържат хората)

peshko

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ами то не само аз ами и всеки, който види темата ще си помисли същото. В крайна сметка ти губиш.... А и можеш да намалиш малко тона, с който ми говориш, защото можеш да изгърмиш от форума.

Митака

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
morala каза:
Ох недей ве хвана ме страаха хахах
Я по-кротко, че надути тийнове, които не знаят нищо за онлайн бизнеса, и въпреки това се правят на интересни, въобще не принадлежат тук :roll:

Имаш торент тракер. Не си велик.

morala

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ми той се заяда с мен а като не съм за тука нека ме изтрият но не си ти човека да ми го казваш

crashbg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Не се карайте за глупости бе хора. Той се заяжда, оня ме обиди - това са детски работи. Тематиката на форума според мен поне е сериозна, че да се карате за глупости. Темата за Реклама е още по сериозна. Абе въобще ставали въпрос за пари... 8)

По принцип всеки влак си има пътници... :wink:

Дайте по сериозно :wink:

coolice

Owner
Рейтинг - 100%
1   0   0
мдан не се караите а и тук не трием... Просто спираме възможноста да се поства за известно време ако се прекалява и злоупотребява

Важното е да се прави кеш :)

Горе