Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

petya77

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Oнлайн реклама... Интересен подход... :)

Интер Реклама е рекламен бизнес каталог, предоставящ възможност да се публикува онлайн реклама за Вашия бизнес."

"Един oнлайн рекламен сайт конструиран от безброй рекламни банери с разрастваща се тенденция."

inter-reklama.com
 
Последно редактирано:
От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Това е мега яко! Сега остана да събера 1.50 за да убия рибата:eek:
 
От: От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Това е мега яко! Сега остана да събера 1.50 за да убия рибата:eek:


Много е яко и изгодно, защото няма да плащаме по 50 лв на месец за банер-реклама, а за цяла година тук излиза по 1 евро меcечно . Къде има такъв сайт за реклама на бизнеcа ти?
:):twisted::)
 
От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Посланията в сайта са принос в развитието на маркетинга и рекламата:

Код:
Рекламатор е [B]интернет[/B] рекламен бизнес - каталог, предоставящ възможност да се публикува [B]онлайн[/B] реклама за Вашия бизнес

толкова е революционно интернет да се свързва с онлайн рекламата, че просто не мога да повярвам как друг не се е сетил по-рано ц-ц-ц

HTML:
Един oнлайн рекламен сайт конструиран от безброй рекламни банери с разрастваща се тенденция.

просто неам думи - линкфарм ню дженерейшън ръйшли

Код:
Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

тва направо кърти паважа пред парламента

Ще приемете ли един два съвета по сайта?

1. фри домейна не е много подходяща идея, когато се опитваш да продадеш услуга. Не, че е грозен ама някак си поражда глупави мисли, че нямате 10 долара за домейн
2. Ако ще се рекламира в нещо е много добра идея то да е някак си по-тематично, а не произволна сбирщина от сайтове. Е, това вече е малко висш пилотаж, но след три-четири години може да помислите по въпроса
3. Много добра идея е сайтът малко да повтаса преди да се сложат реклами на него - тия работи като PR, Alexa, Backlinks по възможност да дават някакви признаци на живот
4. Като ще се плаща за реклама, която нито е тематична, нито ще докара някакъв качествен линк може поне да отворите Тухото - знае ли човек, може некъв див трафик да потече към сайта ми

Пожелавам ви да намерите малко по-смислен начин за изкарване на пари онлайн. Не е много трудно - огледайте форума
 
От: От: От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Много е яко и изгодно, защото няма да плащаме по 50 лв на месец за банер-реклама, а за цяла година тук излиза по 1 евро меcечно . Къде има такъв сайт за реклама на бизнеcа ти?
:):twisted::)

ама русото май е естествения ви цвят, а?
 
От: От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Посланията в сайта са принос в развитието на маркетинга и рекламата:

Код:
Рекламатор е [B]интернет[/B] рекламен бизнес - каталог, предоставящ възможност да се публикува [B]онлайн[/B] реклама за Вашия бизнес
толкова е революционно интернет да се свързва с онлайн рекламата, че просто не мога да повярвам как друг не се е сетил по-рано ц-ц-ц

HTML:
Един oнлайн рекламен сайт конструиран от безброй рекламни банери с разрастваща се тенденция.
просто неам думи - линкфарм ню дженерейшън ръйшли

Код:
Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!
тва направо кърти паважа пред парламента

Ще приемете ли един два съвета по сайта?

1. фри домейна не е много подходяща идея, когато се опитваш да продадеш услуга. Не, че е грозен ама някак си поражда глупави мисли, че нямате 10 долара за домейн
2. Ако ще се рекламира в нещо е много добра идея то да е някак си по-тематично, а не произволна сбирщина от сайтове. Е, това вече е малко висш пилотаж, но след три-четири години може да помислите по въпроса
3. Много добра идея е сайтът малко да повтаса преди да се сложат реклами на него - тия работи като PR, Alexa, Backlinks по възможност да дават някакви признаци на живот
4. Като ще се плаща за реклама, която нито е тематична, нито ще докара някакъв качествен линк може поне да отворите Тухото - знае ли човек, може некъв див трафик да потече към сайта ми

Пожелавам ви да намерите малко по-смислен начин за изкарване на пари онлайн. Не е много трудно - огледайте форума

Благодаря ви!

Полезни съвети... и правилни, иначе сайта се популяризира...
Да, тухото трябва да е open...
 
Последно редактирано:
От: От: От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Аз се бъзикам, ти ми отговаряш сериозно:) Слушай BullBlogger какво ти пише и може да стане работата.


Много е яко и изгодно, защото няма да плащаме по 50 лв на месец за банер-реклама, а за цяла година тук излиза по 1 евро меcечно . Къде има такъв сайт за реклама на бизнеcа ти?
:):twisted::)
 
От: От: От: От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Аз се бъзикам, ти ми отговаряш сериозно:) Слушай BullBlogger какво ти пише и може да стане работата.


:|:) Мерси...
 
От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Що за отвратителен сайт , и кой по дяволите ще влезне и ще кликне на някой банер .Нищо , google вече ги оправя такива сайтове по бързата процедура - директно в сандбокса за 6 месеца
За сайта няма да говоря . По малумен дизайн не съм виждал . Сякаш се върнах назад във 2003 , когато банерите бяха на мода .
Не , не отчаян съм , по голяма идиотщина не бях виждал от доста време насам , а повярвай ми , обикалям из подобни кретенски сайтове често .
Домейна някак ми прилича на ония спамерски сайтове - КУПУВАЛНИК , ПРОДАВАЛНИК . Що за идиотско е РЕКЛАМАТОР . Това е нещо като - ГЛУПУВАЛНИК .
 
От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

За името и аз се чудех още като се появи reklamator.com Беше като бизнес-каталог и най-странното, че имаше фирми, които се рекламираха там. Явно и те не знаеха, че рекламатор е човек, който подава рекламации, т.е. се оплаква от нещо (рекламация на стока, рекламация на услуга и т.н.). С други думи, все едно доброволно да си пъхнеш фирмата в oplakvania.com с цел да я рекламираш положително - трудничко ще сполучиш. BTW, хубаво направен сайт беше, но такова име за такава цел... брррр...

Вярно, че вече на няколко пъти срещам използването на думата "рекламатор" и в значението на "рекламно лице", но предполагам, че някой от пиарите веднъж се е пообъркал в бързината, а другите без да се замислят слепешката са почнали да ползват това грешно значение за щяло и нещяло.

пп. като написах "пиари" се сетих за обявите, в които пише, че заведенията по морето търсели пиари. Оказа се, че търсели викачи ...от оня тип, дето те дърпат за ризата край Босфора с цел да те вкарат в някое рибно ресторантче. Та същата работа.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: adi
От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Хич не е "спамeрски" сайта, направен е за всеки! Никога не одобрявате нищо. Тогава помислете единствено за себе си... :)
 
Последно редактирано:
От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Що за отвратителен сайт , и кой по дяволите ще влезне и ще кликне на някой банер .Нищо , google вече ги оправя такива сайтове по бързата процедура - директно в сандбокса за 6 месеца
За сайта няма да говоря . По малумен дизайн не съм виждал . Сякаш се върнах назад във 2003 , когато банерите бяха на мода .
Не , не отчаян съм , по голяма идиотщина не бях виждал от доста време насам , а повярвай ми , обикалям из подобни кретенски сайтове често .
Домейна някак ми прилича на ония спамерски сайтове - КУПУВАЛНИК , ПРОДАВАЛНИК . Що за идиотско е РЕКЛАМАТОР . Това е нещо като - ГЛУПУВАЛНИК .

Хич не е спамърски сайта, направен е за всеки. Никога не одобрявате нищо. Тогава помислете единствено за себе си... и не плювайте труда на другите... :)
 
От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Не им се ядосвай толкова на момчететата, поизнервили са се от горещините... . :)

"Спамерско" наричат нещо което е предназначено само за линкове / директориите например/, в твоя случай с банери. Не знам ти как го виждаш сайта , но така както е в момента реклама правиш единствено на тез webstarts.
 
Последно редактирано:
От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Мамка му , това момиче не може да е толкова неадекватна..
 
От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Мамка му , това момиче не може да е толкова неадекватна..


Какво да направя според вас? Сериозно ви питам, не желая дразги...
Нищо адекватно ли не мога да постигна, то с банерите ми харесва идеята - повече място за реклама на всеки, отколкото описания.
Лека вечер!
 
От: От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Не им се ядосвай толкова на момчететата, поизнервили са се от горещините... . :)

"Спамерско" наричат нещо което е предназначено само за линкове / директориите например/, в твоя случай с банери. Не знам ти как го виждаш сайта , но така както е в момента реклама правиш единствено на тез webstarts.

Благодаря...,:) на никого не се ядосвам..., повечето хора напоследък са критично настроени, вместо да се подкрепят...

Не съм виждала подобен дизайн за рекламен сайт..., затова ми хрумна идеята.
За рекламата имате право - скоро няма да е на WebStarts :)
 
От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Просто не става , тези сайтове с домейните , отмина и времето преди 7 години
 
От: От: От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Хората тук не са критично настроени, нито са някви хейтъри, както се казва. Имат обаче има едно голямо предимство... Не оставят никой да се занимава с глупости и да пробутва такива на по-новите колеги. :) Това, колежке е безценно! Ти сега се замисли за перспективата на проекта си, нали? Ами ако никой не ти беше казал нищо, а те бяха затрупали с фрази от рода на: супер, яко и . тн. И да разбереш накрая, че бъркаш... обаче след 1 година занимаване, примерно.




Благодаря...,:) на никого не се ядосвам..., повечето хора напоследък са критично настроени, вместо да се подкрепят...

Не съм виждала подобен дизайн за рекламен сайт..., затова ми хрумна идеята.
За рекламата имате право - скоро няма да е на WebStarts :)
 
От: От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Какво да направя според вас? Сериозно ви питам, не желая дразги...
Нищо адекватно ли не мога да постигна, то с банерите ми харесва идеята - повече място за реклама на всеки, отколкото описания.
Лека вечер!

Направи сайт със смислено съдържание, набери редовни читатели и след това продавай реклама. Сайтът ти трябва да е тематичен, а не "всичко за всички". Избери си тематика (пазарна ниша) и пиши в нея. Избери нещо интересно за теб, няма особено значение какво. Ако искаш пусни идеята за нов сайт във форума - много хора с удоволствие ще ти помогнат (да, дори тези, които вече те критикуваха)
 
От: От: Рекламирай своя уеб сайт или блог и се радвай на успешен Бизнес!

Искрено ви благодаря на всички за съветите...

Занимавам се с блогове предимно в различни ниши, но за сайта ви благодаря - ще помисля сериозно над него...

Лек и успешен ден! :)
 
Последно редактирано:

Горе