Реклами за пълнолетни

genko

Member
Здравейте, имам блог със снимки на какички, и съм сложил разни реклами за пълнолетни, които плащат хем на импресии, хем на кликове.
Интересува ме, понеже не знам къде другаде мога да попитам или проверя, дали плащанията са нормални, значи имам общо 1930 импресии до сега + 25 клика = 18 цента.
Нормално ли е това? Ако не, къде другаде мога да видя по-платежоспособни реклами?
Благодаря
 
От: Реклами за пълнолетни

слабичко бих казал , моят сайт не е за какички , но от тея 25 клика аз взимам някъде 60-70 цента
 
От: Реклами за пълнолетни

слабичко бих казал , моят сайт не е за какички , но от тея 25 клика аз взимам някъде 60-70 цента

ако твойте са адсенс реклами, може би, ама адсенс не позволяват да стоят в сайтове за пълнолетни
 
От: Реклами за пълнолетни

Ползвам Juicyads на 2 сайта и съм доволен, на 25 клика ще са ти около 30-40 цента в зависимост от позицията и рекламата. Плащат всеки петък по пейпал при достигане на 25$. Пробвал съм и екзоклик, но те са пълна трагедия, за тия 25 клика ще ти дадат максимум 5-6 цента.
 
От: Реклами за пълнолетни

Като имате такива сайтове я кажете влизат ли женки вътре, че аз пък си търся къде да рекламирам едни хапове за женки и никъде не ми приемат рекламите че били за пълнолетни :D
 
От: Реклами за пълнолетни

Ооо не, предимно към US,UK търся :)


А иначе да рекламирате може да погледнете тези места, водят се за топ, понеже сега разглеждах да рекламирам по тях и вътре има доста регнати сайтове
http://adultadsnetwork.blogspot.com/
 
От: Реклами за пълнолетни

Ами аз този с основно US трафика го продавам и вече има няколко сериозни купувачи, може би който го вземе, ще иска да сложи от твоите реклами, аз лично бих ги сложил, те всичките ми реклами са за пълнолетни. :)
 

Горе