Рекламни площи от 10 стотинки за 1000 импресии

ktomov

Premium
Рейтинг - 100%
12   0   0
Рекламни площи от 10 стотинки за 1000 импресии!

Привет!

От доста време не съм пускал рекламни площи под наем, като си ползвах PPC мрежите и сериозен рекламодател, но е време за малко разнообразие и привлекателни цени.
Рекламните позиции са в сайт за филми онлайн - gledai.be.
Сайта генерира приблизително 1 300 000 импресии месечно, при 10 000 посещения дневно, като в това може да се уверите от аналитикса тук. Степента на отпадане е висока, защото сайта не е обновяван от доста време, но това не се отразява на посещенията.
Те са две на брой.
Първата в центъра на сайта, където в момента е разположен блок с реклами от етаргет.
Позицията е за банер с размери 300х250, като 1000 импресии там са на стойност 15 стотинки, а ако вземете реклама за 30 дни (~1 300 000 импресии), цената е твърда - 150 лв (получавате бонус от 300 000 импресии).
Втората позиция е в сайдбара, където отново са разположени реклами от етаргет.
На тази позиция банера може да е или 300х250 или 300х300, като разлика в цената на площадката няма - 1000 импресии на цена от 10 стотинки и отново ако закупите реклама за 30 дни, цената е твърда - 100 лева.
Също така се продават и рекламни линкове с цел трафик в хедъра на сайта (между ботоните за начало и активност) на цена от 50 лева за месец.
Линкове в сайдбара (дъното) 3 месеца - 20 лева, 6 месеца - 50 лева. (сайта е с PR 3)

Цените са повече от приемливи, като на подобни цени, рекламния блок на gepime седя повече от 1/2 година и смея да твърдя, че бяха доста доволни от рекламната си кампания.

За сериозните рекламодатели, ако има такива има отстъпки:
1. Закупуване на реклама за 2 месеца или 2 000 000 импресии, цената е с 15% отстъпка.
2. Закупуване на реклама за 3 месеца или 3 000 000 импресии, цената е с 25% отстъпка.

Минималното количество закупени импресии е 500 000.
Начин на плащане - по банкова сметка.

Заинтересованите да ми драснат ЛС или пишат в скайп.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Явно трябва да приема, че желаещи няма, явно, но все пак да вдигна темичката, ако все пак има някой който не я забелязал.
 
От: Рекламни площи от 10 стотинки за 1000 импресии

Тук няма да намериш, аз също съм пускал какви ли не евтини цени и никой не иска, даже без пари съм пускал и пак не искат :)
 
Не е точно така, работил съм с доста хора от форума. Рекламирали са в горния сайт и са останали доволни.
Явно проблема идва в неподходящия момент за пускане на офертата, просто се събраха много празници и явно рекламния бюджет на голяма част от потребителите се е свил. За съжаление и да искам, няма как да предложа по-ниски цени от тези, те така или иначе са повече от ниски.
 
От: Рекламни площи от 10 стотинки за 1000 импресии

Точно това е, че са ти ниски цените. Аз се убедих, че като се пуснат ниски цени или безплатна услуга - никой не се интересува. Като се пусне с по-скъпа цена - има желаещи. Явно това идва от самото мислене на хората, като видят нещо прекалено евтино и си мислят че не е наред.
 
Празниците минаха. Офертата все още е валидна.
 
От: Рекламни площи от 10 стотинки за 1000 импресии

има го и това с високите цени-говоря от опит със стоки,но пак май е същото
 
От: Рекламни площи от 10 стотинки за 1000 импресии

Линк реклама от конкурентни сайтове приемаш ли
 

Горе