Реформаторите показаха истинското си лице

От: Реформаторите показаха истинското си лице

Герб и Бойко - това е изборът , който ще изкара БСП и ДПС от властта , където ни тровят непрекъснато от 25 години. Тия реформатори вместо да търсят диалог да направят коалиция , да се постигне консенсус по важните решения с Герб - те тръгнали условия да поставят....
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Да не дава господ разбойко пак да е на власт. :cry:
Герб и Бойко - това е изборът , който ще изкара БСП и ДПС от властта , където ни тровят непрекъснато от 25 години. Тия реформатори вместо да търсят диалог да направят коалиция , да се постигне консенсус по важните решения с Герб - те тръгнали условия да поставят....
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Да не дава господ разбойко пак да е на власт. :cry:

Еми да връщаме ДПС и БСП тогава ? Щом 25 години във управлението на България не са ти достатъчни да видиш , че светлина в тунела няма при тия 2 партии , нека пак да гласуваме за тях - може този път да направят нещо положително , а не да банкрутират банки.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Аз пък не разбрах с какво Ариф Агуш (за първи път го чувам) е по-лош от Цеца Банкерката, Румен-пашата, Вальо Златев и още редица олигарси - приближени на Боко? Не казвам, че не е лош, а питам защо и с какво той е по-лош от изброените ангелчета?
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

И аз не мога да разбера как след като 25 години България тъне в мизерия и е на последно място по доходи в Европа БСП и ДПС (които са управлявали най-много) продължават да имат подкрепа от хората и да се нареждат като 2ра и 3та партия по вот - но отговор няма.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Гласувай за който искаш, аз не мога да ти давам наклон, но по-добре БСП от колкото Разбойко. Разбойко направи толкова порази за три години и половина дето БСП не са ги направили за цялото си време.
И стига с тази пропаганда, имаше сини правителства в повечето време през тези 25 години, бсп та бсп, одно и също постоянно. Бсп от 97 не са имали собственно управление влизали са в коалиции.
Не слушай само вожда слушай всички и мисли.
Еми да връщаме ДПС и БСП тогава ? Щом 25 години във управлението на България не са ти достатъчни да видиш , че светлина в тунела няма при тия 2 партии , нека пак да гласуваме за тях - може този път да направят нещо положително , а не да банкрутират банки.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

И аз не мога да разбера как след като 25 години България тъне в мизерия и е на последно място по доходи в Европа БСП и ДПС (които са управлявали най-много) продължават да имат подкрепа от хората и да се нареждат като 2ра и 3та партия по вот - но отговор няма.

Ми нормално както виждаш има хора дето, знаят да четат, но не разбират нищо от прочетенето.. как да образоваш такива хора. То ако беше к*р се набива ама акъл не...
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

То остава и собствено управление да имат след 97. А като са в коалиция значи нямат вина , отговорност ?
Фактът е че най-много дни в управлението имат БСП и ДПС.
Фактът е че сме най-бедната страна в Европа.
След тези факти , защо тези доказано вредни партии , които са имали безброи възможности да променят нещо, са още на политическата сцена?
Какво ще се промени от тези 25 години мизерия , като избираме същите партии довели до тази мизерия ?
И ти мисли. Не те карам да гласуваш за Бойко. Гласувай за някоя друга партия , която и да е - само да не БСП и ДПС. Не гласуването не е решение - така печелят пак тия.

Гласувай за който искаш, аз не мога да ти давам наклон, но по-добре БСП от колкото Разбойко. Разбойко направи толкова порази за три години и половина дето БСП не са ги направили за цялото си време.
И стига с тази пропаганда, имаше сини правителства в повечето време през тези 25 години, бсп та бсп, одно и също постоянно. Бсп от 97 не са имали собственно управление влизали са в коалиции.
Не слушай само вожда слушай всички и мисли.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Гербавите така действат - всеки който не е съгласен с тях е враг и трябва да се очерни, да се удари(тефтерчето на златанов)
Това не е партия а мафиотска организация
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

А на моя въпрос някой да отговори, ей така между лъжливата пропаганда? :) С какво олигарсите на Боко са по-добри от тези на другите партии? И съсипията на гроб е в пъти по-голяма от тая на всички други лоши управления заедно, Бърни - не лъжи хората.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Така, си е то да ти го намушат в очите и в ушите и да не го усетиш, нямам думи. Баси как не ви е срам, забравихте всичко за нула време. Квото каже вожда е правилно, щом не го е казал той значи е лошо.
Направо нямам думи.
Кой назначи пак Ало Ванчо?
Направо нямам думи като ви слушам колко сте с промити мозъци, ей десни хора ви го казват и пак същото.
Ми нормално както виждаш има хора дето, знаят да четат, но не разбират нищо от прочетенето.. как да образоваш такива хора. То ако беше к*р се набива ама акъл не...
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Така, си е то да ти го намушат в очите и в ушите и да не го усетиш, нямам думи. Баси как не ви е срам, забравихте всичко за нула време. Квото каже вожда е правилно, щом не го е казал той значи е лошо.
Направо нямам думи.
Кой назначи пак Ало Ванчо?
Направо нямам думи като ви слушам колко сте с промити мозъци, ей десни хора ви го казват и пак същото.

Аз пуснах тема за реформаторите, 3ма човека влязохте да ми обяснявате за бойко и герб, wtf is wrong with you?

На бананди ето няколко цитата, свързани директно със националната сигурност.. чесно казано и ако това не можеш да асимилираш не виждам смисъл изобщо за какъвто и да е било диалог...

Именно чрез присъствието на Ариф Агуш в следващите няколко парламента и агресивната политика на ДПС спрямо помашката общност в Средните Родопи бе проведено повторно помехамеданчване на района и то през 21 век.

Политиката на ДПС като чума порази не етническото и религиозно самосъзнание, а националното чувство на родопчани. Реално битката на ДПС бе не за свобода в изповядване на вярата, която бе насилствено отнета преди това от режима на комунистите, а за прокарване на антинационалната теза за отъждествяване на религиозното с етническото, тоест щом си мюсюлманин, то значи си и турчин. Така емисарите на Доган пречупиха опита на хиляди сънародници да изповядват спокойно исляма, но с български имена и говорейки майчиния си български език, пазейки традиции, бит и фолклор близък и идентичен с българския етнос.
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Ти я пусна за реаниматорите, и веднага се почна ГРОБ те са номер едно само тиквата ще ни оправи. За това се намесих, ако си говорехте само за тях, нямаше и да се обадя.
Аз пуснах тема за реформаторите, 3ма човека влязохте да ми обяснявате за бойко и герб, wtf is wrong with you?

На бананди ето няколко цитата, свързани директно със националната сигурност.. чесно казано и ако това не можеш да асимилираш не виждам смисъл изобщо за какъвто и да е било диалог...
 
От: Реформаторите показаха истинското си лице

Точно,понеже не са съгласни с гроб и трябва да се ударят

Хахах последната дупка на кавала да се ударят?? Ти нормален ли си? Изобщо какво значи да се ударят?
 
Re: От: Реформаторите показаха истинското си лице

Гербавите така действат - всеки който не е съгласен с тях е враг и трябва да се очерни, да се удари(тефтерчето на златанов)
Това не е партия а мафиотска организация

Да, всеки, който е за мафията явно не го е ял. А ГЕРБ са мафията в чистия си вид. ;)
 

Горе