Родопски въздух в Ebay

Rock

Well-Known Member
Ей, какво ли няма да измислим ... ЛИНК

Нашенец продава въздух ... Видях, че си е направил 5 фейк транзакции по 0.99 паунда :) Дано има късмет де, те европейците купуват най-вече неща, дето не им трябват :)
 
От: Родопски въздух в Ebay

Това ми напомня за fiverr където предлагат да ти пуснат писмо в бутилка някъде из Тихия океан само за 5$ :D
Ако не се лъжа преди имаше в ebay една обява за някъв буркан в който имало дух... че даже и по новините го даваха :D
 
От: Родопски въздух в Ebay

Те и това го даваха по новините снощи.... Няма такъв акъл просто. Само българин може да го измисли това (казвам го с най-добри чувства към изобретателността на милите ни сънародници)
 
От: Родопски въздух в Ebay

Това ми напомня за fiverr където предлагат да ти пуснат писмо в бутилка някъде из Тихия океан само за 5$ :D
Ако не се лъжа преди имаше в ebay една обява за някъв буркан в който имало дух... че даже и по новините го даваха :D

http://theordainedbarista.com/2010/07/27/top-10-weirdest-things-ever-sold-on-ebay/
 
От: Родопски въздух в Ebay

В продавалника продаваха пръдня в буркан, така че това е много по-свежа идея. :lol:
 
От: Родопски въздух в Ebay

Ооо ей ся като пусна за продажба въздух от Стара планина и ще му подбия цената. :twisted:
 
От: Родопски въздух в Ebay

Не че не е добре измислено, но не е първия с подобна идея. Преди година бях гледал един пич, който продаваше пакетиран боклук от New york за по 40$ парчето. Има обаче и какво още да се измисли в тази посока.
 
От: Родопски въздух в Ebay

Това пак е по-добре от "TEXAS SHIT"(демек лайна от Тексас) в стъклени кутийки, които бяха пуснали преди няколко години. Между другото и те се харчеха незнайно защо.
 
От: Родопски въздух в Ebay

Говежда тор в буркани ми се вижда също перспективно - та поне има файда от нея. Само, че си представям как куриерите се натръшкват по път, заради миризмата от пратката. :Д
 
От: Родопски въздух в Ebay

Човека си няма работа и пуснал обява, ама и репортерите намерили страшна новина БРАВО !
 
От: Родопски въздух в Ebay

Човека си няма работа и пуснал обява, ама и репортерите намерили страшна новина БРАВО !

Той го е направил, за да създаде работа на репортерите, не да печели пари а слава :)
 
От: Родопски въздух в Ebay

Тази слава и напълно безсмислена, след като reach-а и потенциалът му е за GB маркета главно, а НЕ за българския такъв. Получи мега голям български reach с НУЛА потенциал за продажби, само за 24 часа купища прегледи на офертите му. Никаква файда от това… обаче.

Репортерите пък клъвни-шарани. Бас хващам, че някой техен приятел им е link-нал офертата и те хоп да направят репортаж за това, който пък впоследствие пренаписан и в другите медии. Без да си направят труда да му видят feedbacks, нито предишни стари оферти за колко са били продадени реално, а не колко е текущата цена и да си правят криви сметки за 9 лири, после и онея 65 лв. … Смях и позор същевременно.

Реалното избиване е от доставката.
 
От: Родопски въздух в Ebay

хах, това като го видях и леко се усмихнах
Обаче на други оферти се нагледах,
някакъв пич от бг си продаваше рендета, капачки, буркани и тн домакински стоки от ранния соц и то за сериозни суми.
Евала! хареса ми онзи тип ..

та този вместо въздух, можеше да продава много по ценни-неща
 
От: Родопски въздух в Ebay

Има едни машини които произвеждат вода от въздуха. Колкото по-голяма е влажността
на въздуха толкова повече е и рентабилността им. Слагаш една такава джаджа някъде, примерно
на Кръстова гора и продаваш водата на различни разфасовки. Айде народе на светената вода от
Кръстова гора!
Найс а?

P.S.
Една добра инфографика плюс яко спам по форумите, и едно видео в тубата и...гас
 
От: Родопски въздух в Ebay

Вие само си коментирате но аз познавам лично момчето от години и даже днес се видяхме. Той не е очаквал да стане такава сензация по скоро на майтап и нещо като пазарно пручване, абе решил и пробвал - за което му правя евала.
Та останах с впечатлението че е обиден от коментарите които били насочени към офертата, не от къде да е а от България- вика ако го беше направил американец на никой нямаше да му дреме но нали трябва да Вуте да му е зле.

Тя и без това офертата е стара те късно се усетили но факт че всички големи и малки медии го направиха новина дори Нова Тв, а и някакви от Бтв звънели за интервю.
Баси чудото, добре че е за три дни.
 

Горе