Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Test

Well-Known Member
Не знам това качвано ли е в някоя тема тук, но сега го открих и е покъртително смешно. :lol:

[video=youtube;7AtFvT6r3h0]http://www.youtube.com/watch?v=7AtFvT6r3h0[/video]

Не вярвам грам на Бареков, дори се чудя как авторитетни хора като Росен Петров и др. като него му се връзват, но клипчето кърти мивки.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

... дори се чудя как авторитетни хора като Росен Петров....


Авторитетен? Росен Петров :)
Понякога се чудя на една планета ли живеем...
защо виждаме толквоа различно нещата, за мен този е толкова зле... ужас...
и с тия глупости които някой малоумен дебил им е казал да правят, за да се харесат.
Как да се кълнат да целуват да показват признателсност и лицемерие...
просто...
Слепи ли сте?
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Амоуне, дилъра братле, дилъра е важен!
А на Роската е силен, от най-силните....
:lol:
 
Последно редактирано:
Абе всичките взимат от новото Хапече на Джаро - хем неадекватни, хем надървени от съдбата си. Аз си ги пускам, за да ми правят веселото вече. То друго не могат. Ще е хубаво с данъците ни да си купят по едно клоунско костьомче, да има и стилистика на място. Това са морално потънали хора...;)
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Колко заблуден човек трябва да си , че да дадеш гласът си за партията на Бареков ? :twisted:
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Петрова физиономията му се изкриви щото е добър боксьор, Монеф :)
 
Добре се "изказя" за БТВ. Била обективна, честна, не знам си какво и накрая плес.... тъпотията, която се изля после за Пеевски говори, че и първата част е толкова истина. Демек, звъняли са политици, нареждали са какво ще се дава по новините...абе пумия пълна. Дано им фалира жалката телевизия. Не че ке си го знаехме и преди, но фалит и това му е майката. ;)
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

TV7 e най-независимата телевизия. Там никой не звъни и никой няма влияние :clap:
 
Re: От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

TV7 e най-независимата телевизия. Там никой не звъни и никой няма влияние :clap:

То, човек, обективна телевизия нямаме. Всичките играят по свирката на някой. Даже ми е чудно защо има хора, които все още ги гледат. Нищо, нека...требва си и някой да седи и да се възущава пред екрана, иначе що за нация ще сме, ако не ни облъчват от там. :)
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Лайномета, прибра още един пишман борец за политика, всички в партията на кенефа - какво има се чудите. Тест какъв авторитет кви пет лева? С какво е допринесъл, че да има авторитет - в Симеоново ли? Каквото и да е имал, след тази простотията с бюрека, вече е загубено!
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Петров казва, че е знае за нарушения :?

тогава защо не изпълни гражданския си дълг?
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

жалки политици, жалка държава, жалък народ. Няма как да се тръгне нагоре докато такива хора имат право на изява и дори се гласят да управляват. Лютви Местан пък говори за Васил Левски.... падението е пълно и народа трябва да се обедини да изгони всички , които досега са управлявали и да се изберат нови хора! Само така има шанс за някакво развитие на тоя обор.
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Само при мене ли няма звук ?
 
Re: От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Само при мене ли няма звук ?

Да, ама не си изгубил много. Да знаеш просто. ;)

Ето още нещо, палячовско.

7109146m.jpg
 
От: Росен Петров отговаря на bTV и казва кой назначи Делян Пеевски

Гледайки и слушайки хора като Росен Петров, си мисля, че е крайно време да се напише продължение на теорията на Дарвин за рееволюцията на биологичните видове.

Има нещо жалко, да не си развил или да си загубил способността, да се погледнеш отстрани, за да разбереш колко дълбоко можеш да закопаеш тинята на дъното в блатото.

Отделно, да се гордееш с изначално неприемливи ценности- като лъжа, лицемерие, алчност- какъв патриотизъм? Това е толкова нагло показно излагане, че нямам думи ...
 

Горе