Румен Петков: Излъгахме народа

bioz

Active Member
Днес, Румен Петков депутат от БСП в предаването сутринта каза следното:

Аз мисля, че предателството е наше общо към тези, които излъгахме – с референдума за „Белене”, тези, които излъгахме за плоския данък, тези, които излъгахме за тютюнопушенето.
 
От: Румен Петков: Излъгахме народа

Поне наистина увеличиха доходите както обещаха! Гласуваха си увеличение с над 300 лева на заплатите депутатите. Та поне те да са добре в тая немотия...
 
От: Румен Петков: Излъгахме народа

Аз чакам деня, в който всеки един депутат ще си признае лъжите. После осъзнавам, че само един ден няма да е достатъчен :D
 
От: Румен Петков: Излъгахме народа

Румен Петков се изживява като апостол Павел, едва ли не. Признава си вината и минава на страната на правите. Ей, аман от мутренски борисовци и кариеристи....
 
Последно редактирано:
От: Румен Петков: Излъгахме народа

Аз от отвора на задниците чувам само пръдня, а не пряка реч, така че не съм ги чул какво говорят, за да им повярвам и да ме излъжат :)
 
От: Румен Петков: Излъгахме народа

От Тиквата Пожарникар по-зле не може да има...
 
Последно редактирано:
От: От: Румен Петков: Излъгахме народа

смени си дилара потхед.

Смени си казанджията, приятел и не се прави на много остроумен алкохолик. Явно си от мутренските поддръжници, на които им импонират криминални фигури като Борисов, Карамански, Васил И Георги Илиеви. Вероятно се дрогираш нощем по дискотеки и задяваш млади момиченца, така че не ми говори с такъв тон, г-н Никой.
 

Горе