Ръчно или автоматично добавяне?

dalasweb

Well-Known Member
Има ли разлика между ръчното и автоматичното добавяне на сайтове по директории,социалки и т.н!
 
От: Ръчно или автоматично добавяне?

може ли да ми постнеш някои безплатни и платени,но читави програми!Мерси
 
От: Ръчно или автоматично добавяне?

Например този инструмент (афилиейт връзка) дава възможност да се събмитва в различни видове сайтове, като има възможност функционалността да се разширява, така че да обхваща и други видове сайтове. Ако си дадеш PayPal акаунта има възможност за 3 дена free trial (ако забравиш да откажеш ще започне да ти дърпа пари от сметката).

Този инструмент (афилиейт връзка) работи само с WordPress и Blogger. Гаранция за връщане на парите до 60 дена (ClickBank стандартна клауза). Казват, че сам си пише статиите (по зададени ключови думи), но не знам доколко качествени са получените статии (може да ползваш само функцията му за събмитване).

Инструменти, които ти помагат да пишеш статии във формат за спинване: SpinRewriter, ArticleBuilder, Instant Article Wizard (афилиейт връзки). Не съм сигурен доколко е полезна функцията им за събмитване, може да се наложи да ползваш някой от горепосочените инструменти за събмитване.

* Глаголът събмитване е нова дума в българския език, която в този контекст значи изпращане на информация до сайтове, публикуване на тази информация в сайтове (текстове в артикъл директории, линкове с описания в социални мрежи и уеб директории).
 
Последно редактирано:
От: Ръчно или автоматично добавяне?

Аз ползвам Website Submitter v2.0 + Crack, автоматизира ръчното добавяне .

А има ли база от данни със сайтове, в които събмитва или трябва сам да си търся сайтовете? Поддържа ли SPINTAX?
 
От: Ръчно или автоматично добавяне?

субмитвам в 50 000 /директории/сайтове/Гугъл няма ли да ме накаже?
 
От: Ръчно или автоматично добавяне?

ръчно, ако е, едвали да се класирам на ден по 20 да правя и ще брадясам!:|
 
От: Ръчно или автоматично добавяне?

По принцип мисля че Г. го смята за някакъв вид спам. Но като се има предвид че повечето директории не те листват веднага и понякога админа одобрява поста даже след месец не е проблем. Аз лично препоръчвам по малко но редовно.

субмитвам в 50 000 /директории/сайтове/Гугъл няма ли да ме накаже?
 
От: Ръчно или автоматично добавяне?

По принцип мисля че Г. го смята за някакъв вид спам. Но като се има предвид че повечето директории не те листват веднага и понякога админа одобрява поста даже след месец не е проблем. Аз лично препоръчвам по малко но редовно.

разбира ли кога е автоматично и кога ръчно.Значи през седмица по 1000 линка ще е добре за година 60 000 ще имам!
 
От: Ръчно или автоматично добавяне?

Е няма как да разбере просто ако утре изгрееш в 1200 директории става ясно че си спамил. А програмата която ти препоръчах си е за ръчно просто при стартирането на проекта си вувеждаш всички дани за страничката : име, описание, ключ думи, юзер, шарола, и тнт. след което зареждаш txt с сайтовете , и започва. Софтуера работи като броузер и зарежда сайта през него сам распознава къде какво да напълни от предварително зададените атрибути за теб остава само да попълниш капча и да продължиш нататък.
 
От: Ръчно или автоматично добавяне?

мерси на всички!
 
От: Ръчно или автоматично добавяне?

за английски!Няма значение по директории или социални мрежи.важното е да си напред в гугъл.Блъскай повече линкове.Черно сео също и ще си напред
 
Последно редактирано:
От: Ръчно или автоматично добавяне?

за английски!Няма значение по директории или социални мрежи.важното е да си напред в гугъл.Блъскай повече линкове.Черно сео също и ще си напред

Точно така :lol:
 
От: Ръчно или автоматично добавяне?

човека ми го е казЪл за английски блъскай всичко и черно сео!
 

Горе