[СВАЛИ] 3000 директории за статии за АМР

Caprice

Active Member
Файлчето съдържа около 3000 нови, изчистени и проверени директории за статии и 6000 които си идват с АМР по принцип, общо 9к директории за статии. Може да се ползва и с друг софтуер

линк
 
ако 1 AMR user ги вкара тия в database, ползват ги всички AMR users :) (след апровал на Sniper разбира се)
 
От: [СВАЛИ] 3000 директории за статии за АМР

На такъв принцип работи софтуера по дефолт, но дали и кога ще ги одобри Винс не зная.
 
до 24 часа трябва
Той трябва да поизчисти и дефолт списъка, че има 2-3 сайта с вируси, скача ми антивирусната зарад тях. Има и някои сайтове които вече не съществуват, или на които никога не е успял да направи регистрациа(при всички юзъри), трябва да ги поорави, 3-4 часа работа е. Ще се свържа днеска с него, поне да наеме някой индиец :Д
 
От: [СВАЛИ] 3000 директории за статии за АМР

Май само аз нямам AMP... я кажете струва ли си, имате ли наблюдения и добри резултати с него?
 
Re: От: [СВАЛИ] 3000 директории за статии за АМР

Май само аз нямам AMP... я кажете струва ли си, имате ли наблюдения и добри резултати с него?[а /QUOTE]
100$ е, от CB кат го земеш идва 50$, и да струва 2000$ пак щях да го взема..... няма смисъл да пиша всичките му предимства сега :Д
 
От: [СВАЛИ] 3000 директории за статии за АМР

С каква скорост разпръсква статиите?
 
ем ако му дадеш 40 threads(което не ти препорачвам), под 10 минути е за 1000 арт. директории, но аз си ползвам scheduled posting за да изглежда по натурално
 
От: [СВАЛИ] 3000 директории за статии за АМР

Алън има 5 дневен безплатен трайъл, свали го да го поразцъкаш, ще останеш доволен ;)
Работата с него е лесна и интуитивна, поддържа спиннати статии
Много бързо и лесно публикува, имаш възможност да си го настроиш по колко статии да събмитва на денонощие
Рипорта е добър, показва ако има проблем в събмита какъв е точно
Поддържа и услуги за капча
Има възможност да си направиш няколко акаунта, но не можеш да спинваш потребителя
 
От: [СВАЛИ] 3000 директории за статии за АМР

какво или кой е CB, че 50$ разлика, са си 50$ разлика - съжалявам за офф-а
 
Извинявам се за офф-а ама някой може ли да предостави линк към въпросния софтуер ?
Благодаря :)))
 
От: [СВАЛИ] 3000 директории за статии за АМР

articlemarketingrobot.com
 

Горе