СЕО телефонни разбойници, опс, кол центрове, предлагащи чудесии

W

w-seo

Guest
Този форум силно е засмърдял, затова изтривам темата!
 
Последно редактирано от модератор:
В "разработената" система на личните продажби по телефона се вкарват всякакви продукти и услуги. И после - яка бройка обаждания на "студени" контакти (телефонни номера от някаква база данни). Гони се заложен процент "улов" - на стотина "зарибени", няколко да "клъвнат".

Това е система за масови и лесни продукти, най-добре - потребителски. Щом някои я използват за бизнес продажби, и то - на специфичното и сложно SEO, значи, или са много на зор, или предлагат "продукт".
 
Ама защо само за СЕО се говори в статията? Това е практика за всякакви "продукти", както tekstmag ги нарече.
 
Периодично отваря нова тема за всеки нов блог пост, дето публикува в смрадливия си сайт.
 
Screenshot_2020-08-29-08-29-48-529_com.android.chrome.jpg
Поредния ВП сайт със шит контент в който дори и да искаш не може да прочетеш нещо
 
Не са само за SEO, предлагат се още услуги чрез обажданията - Гугъл адс, както и управление и развиване на социално профили и страници. И мейл кампании, включване в каталози и куп други такива услуги. :) Като за SEO, често да ми звъняли, за да си платя или съм щял да отпадна от картите на Гугъл, както и от органика. Което малко ме напушва на смях. :)
 
А не е ли забранено да се правят такива обаждания?
Някой преди ми беше взел номера от телешоп или други глупости и като им казах да ми изтрият номера, повече не са ми звъняли.
 

Горе