СПАМ имейл кампания за продажба бъбрека ви

darkenergy_

Active Member
Ето какво получих в пощата си:
[email protected]
Спасяването на човешки живот ... правят повече пари
Поради голямото търсене на бъбречни донори, ще се търсят за мъж или жена, който е здрав и готов да продаде един от неговия или нейния бъбрек. Ако се интересувате свържете се с нас спешно чрез [email protected]

Това е недопустимо!
В кой орган трябва да докладвам за тази дивотия?
Да видят на кой е този мейл и да го заключат.
 
Това не е новост, за съжаление, това го има из света и у нас.
 
@waldes О, да, разбира се. Въпросът е да не се подминава.
Та къде трябва да изпратя тази дивотия, към кой държавен орган?
 
Колко пари дават за порция бъбреци :D

П.С.: И да ги докладваш, да не мислиш, че ще спреш нещо - излишна загуба на време. Най-много после да те викат да даваш обяснение и да излезеш ти виновен, че си подал сигнал...
 
На всеки 10 форгона за бежанци, да оборудват и един като полева операционна. Аз ще ги снабдя с безплатни мокри кърпички с аромат на Хлороформ....
 
Втора ръка гаранция франция. То и при първата ръка
На всеки 10 форгона за бежанци, да оборудват и един като полева операционна. Аз ще ги снабдя с безплатни мокри кърпички с аромат на Хлороформ....
С телата какво правим
 
Втора ръка гаранция франция. То и при първата ръка

С телата какво правим
Ще ги оприраме бе, няма да ги трепем. На 35 години съм, 27 от които съм изкарал без част от вътрешните си органи и продължавам да спортувам..
 
Щот си попаднал на читави лекари.. някои, а и май повечето, са нямали тоя късмет :eek: Естествено не подценявам и волята, която е необходима за това, но в крайна сметка някои неща са си обусловени от чисто физически фактори.

Иначе аз имам друго мение специално за бежанците, цялата галимация около тях, но не е темата да го споделям :D
 

Горе