Предлагам: СТРАХОТНА РЕКЛАМА ВЪВ FB СТРАНИЦА!

Милен Петров

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Линк на страницата- https://m.facebook.com/Az.Sum.Nacionalist/

Търсим рекламодатели, които да предлагат продукти или услуги свързани само с тематиката на страницата! Това е по-добре и за двете страни, тъй като не желая да ангажирам аудиторията с реклами, които не ги вълнуват, а от своя страна, ако вие желаете да рекламирате, например- националистически магазин ще получите по-голям интерес към продукта или услугата, която предлагате.
До момента страницата има над 50 000 последователи /харесвания/ и мога смело да твърдя, че всички са харесали страницата по естествен път, всички са българи- интересуващи се от темата на страницата. Страницата се радва на изключително голяма активност, както може да видите от статистиката, които може да разглеждате, като видите останалите снимки. * Вие избирате часа и деня на пускането на рекламата! *
Предлагам 3 рекламни пакета

-Самостоятелен.
Самостоятелния пакет включва един брой публикация, независимо дали е текст или изображение с описание.
Цената на пакета: 25 лв.

- Седмичен

В срок на 7 дни имате право на 3 публикации в страницата, независимо дали е текст или изображение с описание. Цената на пакета: 40 лв.

- Месечен

В срок на 30 дни имате право на 10 + 1 /подарък/ публикации в страницата, независимо дали е текст или изображение с описание. При този пакет 1 от публикациите може да бъде и видео клип. Цената на пакета: 99 лв.

Коректност и точност! Може да се свържете на телефон: 0897400377- Милен Петров
Моля разгледайте и другите ни обяви за още по-интересни продукти и услуги!
 
Аз не разбирам тематиката на страницата. Така де, има ли човек, които не обича родината си, все едно да не обичаш майка си. Малко е пошло да се използва родината и НЕ завидното положение на държавата за лични облаги, но това се прави от хилядолетия. Прост пример за това си ти и въпросната страница за “родолюбие”, която уж е създадена от родолюбие, но ето че целта всъщност е да изкараш 20лв от публикацуя :/. Превръщате се в управниците иронизирани и бичувани във въпросната страница, но те поне прибират доста по-прилични суми.

Да разбираме, че тематиката на страницата е обща, понеже всичко може да бъде представено в името на родината :)
 
Аз не разбирам тематиката на страницата. Така де, има ли човек, които не обича родината си, все едно да не обичаш майка си. Малко е пошло да се използва родината и НЕ завидното положение на държавата за лични облаги, но това се прави от хилядолетия. Прост пример за това си ти и въпросната страница за “родолюбие”, която уж е създадена от родолюбие, но ето че целта всъщност е да изкараш 20лв от публикацуя :/. Превръщате се в управниците иронизирани и бичувани във въпросната страница, но те поне прибират доста по-прилични суми.

Да разбираме, че тематиката на страницата е обща, понеже всичко може да бъде представено в името на родината :)
Не знам защо коментираш нещо, което явно не разбираш. Ако отвориш страницата ни, ще видиш, че ние подбираме рекламите, рекламираме патриотични магазини, защото ние също сме патриоти. Страницата не е направена с цел печалба, рекламните полета и публикации, които предлагаме не не са линкове на новинарски сайтове с заглавия- шок, скандал.... Ние сме правили реклама на 681.com, родобран, онагла- когато съществуваше. Все сайтове, които принадлежат на хора с нашите идеи. Дори не знам защо ти отговарям на провокацията ти и хейта... За това повечето колеги пишат за цена и линк на лично, за да пишат хора, които имат някакъв интерес, а не злонамерени като теб. За нас България е приоритет и това, че предлагаме реклами не е срамно! Хайде пожелавам ти да търсиш сметка, на хора, които имат какво да крият и има смисъл да им бъде търсена такава!
 
Не знам защо коментираш нещо, което явно не разбираш. Ако отвориш страницата ни, ще видиш, че ние подбираме рекламите, рекламираме патриотични магазини, защото ние също сме патриоти. Страницата не е направена с цел печалба, рекламните полета и публикации, които предлагаме не не са линкове на новинарски сайтове с заглавия- шок, скандал.... Ние сме правили реклама на 681.com, родобран, онагла- когато съществуваше. Все сайтове, които принадлежат на хора с нашите идеи. Дори не знам защо ти отговарям на провокацията ти и хейта... За това повечето колеги пишат за цена и линк на лично, за да пишат хора, които имат някакъв интерес, а не злонамерени като теб. За нас България е приоритет и това, че предлагаме реклами не е срамно! Хайде пожелавам ти да търсиш сметка, на хора, които имат какво да крият и има смисъл да им бъде търсена такава!

Ами направете страница, която не пропагандира политика и си рекламирайте. Възползвате се от патриотичният дух на хората, както правят редица партии в България. Няма лошо, че не се срамувате, но това не ми променя мнението :) успех с продажбата на "патриотични реклами"
 
На мен не ми пука за твоето смешно мнение. И не ми казвай, какво да си направим и какво да не правим, каквото сме решили сме направили! Ти си господин никой да ми даваш наклон на .... Като не ти харесва, по-добре подмини. Аз не се крия а заставам с лицето и имената си. https://m.facebook.com/Az.Sum.Nacionalist/video_grid/?ref=page_internal 7-мия клип, можеш да ме видиш и да прецениш дали не ми пука. Другото нещо е, че няма нищо лошо да се рекламират патриотични дрехи, ти какво би искал да виждаш- масово хората да ходят с американските боклуци от моловетеили да виждаш тениски с лика на Ботев и Левски и ПАРИТЕ от РЕКЛАМИТЕ и ПРОДАЖБИТЕ да влизат отново в България и да са между българи...
 
Господине, минавам на Вие, понеже ми станахте доста антипатичен. Аз не Ви казвам какво да правите и какво да не правите. Това е форум и аз изказвам мнение в него, при това повече от 12 години. Ако не желаете коментари, публикувайте в сайт за малки обяви. Вие нещо много се засегнахте, от господин никой? Ако искате помолете админа да изтрие поста ми, но се съмнявам, че ще го направи.

И пак казвам, от групи и страници с подобна тематика не ми се вижда нормално да печелите, все едно да създам организация, която парадирам, че е с идеална цел и след 1 година да реша, че мога да правя пари от нея, как Ви се струва това? Не е ли малко неморално спрямо хората членуващи в нея.

Вие си знаета, аз не мога да ви налея морални ценности. Продавайте каквото желаете.

Успех!
 
Според теб е по-добре да няма патриотични и социални предавания и по телевизията и радиото... Защото и по тях текат рекламни блокове, учителите по история не трябва да вземат заплати? Патриотичните сайтове не трябва да слагат реклами? Кой си ти, че да казваш какво трябва и какво не?!
 
Все пак така е решил всеки печели от страницата си важното е да изработиш парите си по честен начин не заставам на ничия страна но няма смисъл да се карате всички сме за едно и също тук :) работим за да си изкараме допълнително доход животът е кратък за спорове важно е ,че сме живи и здрави :) рано или късно всички ще отидем на едно и също място дай боже имаме по дълги години живот :) усмихвате се и пълен напред една чашка ракия ако пиете успех и двама ви :)
 

Горе