СЪВЕТ за сайт с продукти.

Kiril

Active Member
Здравейте!

Трябва да направя бързо сайтче, което да съдържа около 150-200-300 продукта. Всеки продукт се състои само от заглавие и една снимка! Сайта мисля да го направя с WP.

Как да постъпя, ако /евентуално/ в бъдеще към тези продукти се добавят цени и се изисква да има "Количка" за поръчване на продуктите?

1. да ги нашляпам в "Продукти" на WooCommerce?
2. някакъв друг модул за листване на продуктите, от който в последствие може лесно да експортне/импортне до WooCommerce?
3. директно с Open Cart - не съм много запознат, дали е по-подходящ за в началото?
4. друга идея?
 
Последно редактирано:
От: СЪВЕТ за сайт с продукти.

Слагай ги в WooCommerce няма да сгрешиш.
 
От: СЪВЕТ за сайт с продукти.

Направи си ги директно с Опенкарт, но махни количката и да работи само като каталог. После ще е по-лесно да се добави функцията за пазаруване. Междувременно линковете ще се индексират.
 
От: СЪВЕТ за сайт с продукти.

Направи си ги директно с Опенкарт, но махни количката и да работи само като каталог. После ще е по-лесно да се добави функцията за пазаруване. Междувременно линковете ще се индексират.

в кода ли да бара за да махне количката?
 
От: СЪВЕТ за сайт с продукти.

Може директно от кода, но мисля че има и vqmod екстеншън в сайта на опенкарт и някои от по-засуканите теми го имат като опция.
Аз съм го правила за един сайт, който е още в процес на разработване директно от кода.
 
От: СЪВЕТ за сайт с продукти.

А ако ползва Prestashop си има бутонче в администрацията "изглед каталог", количката си изчезва и във всеки момент може да си я появиш. Уникално средство за преминаване от каталог към магазин.
 
От: От: СЪВЕТ за сайт с продукти.

А ако ползва Prestashop си има бутонче в администрацията "изглед каталог", количката си изчезва и във всеки момент може да си я появиш. Уникално средство за преминаване от каталог към магазин.

о това е прекрасно
а престашопа труден ли е?
 
От: СЪВЕТ за сайт с продукти.

:) За мен не, дори напротив, изключително приятен админ интерфейс.
Ето тук http://shopping.niski-ceni.com/bg/ наскоро правих демо за клиент, който искаше точно да бъде без количка, а след време да го пуска като магазин.
 

Горе