Сайтове баннати от SDN Group?

TretiKolovoz

Well-Known Member
Тази вечер има някакви аномалии с баннати сайтове от SDN Group. Не мога да разбера вирус ли е какво е. Един човек се оплакваше, че не може да отвори дори Фейсбук и му излиза това съобщение:

Други се оплакват, че не могат да влязат в обикновени сайтове.

Съобщението е толкова малоумно и аматьорско, че според мен това няма какво да е друго, освен вирус. Да не говорим за аматьорския имейл в gmail, който е даден. Сблъсквали ли се е такова нещо тая вечер?
 
От: Сайтове баннати от SDN Group?

Тази вечер има някакви аномалии с баннати сайтове от SDN Group. Не мога да разбера вирус ли е какво е. Един човек се оплакваше, че не може да отвори дори Фейсбук и му излиза това съобщение:

Други се оплакват, че не могат да влязат в обикновени сайтове.

Съобщението е толкова малоумно и аматьорско, че според мен това няма какво да е друго, освен вирус. Да не говорим за аматьорския имейл в gmail, който е даден. Сблъсквали ли се е такова нещо тая вечер?

пич тва според мен е несериозно, тоя имидж на кое урл се показва??? от снимката на екрана не става ясно <- ако оставим всичките тези съмнения, то тогава къв е тоя гмайл акаунт който е оставен за контакт - несериозно е за фирма, има някаква наредба тук...
 
От: Сайтове баннати от SDN Group?

Повтаряш моите думи общо взето, а и горе съм писал, че това е видяно на няколко сайта, единия от които е Фейсбук.
 
От: Сайтове баннати от SDN Group?

да съжелявам, вероятно съм прочел само заглавието и съм видял картинката... без да прочета съдържанието :)
 
От: Сайтове баннати от SDN Group?

Да ... има бъг :) Флирт4ето ... ужасТ какво ще правя сега (rofl)
 
От: Сайтове баннати от SDN Group?

clip4eto е на flirt4e :D
 
Последно редактирано:
От: Сайтове баннати от SDN Group?

какво целят с подобни действия, много странно
ако си мислят, че ще си сменя доставчика само заради това да и посещавам сайтовете
явно имат грешен подход.
Предпочитам някой хубава промоция, но с тези забрани няма как да стане
 

Горе