Сайтове за групово пазаруване

ivo.apostolov

Well-Known Member
Да си го кажа направо: Аз притежавам и управлявам сайт за групово пазаруване.
Макар, че то в България не е много групово :)

Но целта не темата е друга. Напоследък се предлагат редица скриптове, готвори решения, както и готови сайтове и сходни.
Та аз нескромно ще се опитам да си изразя личното мнение.

Истината е, че ПАРИ ИМА, БИЗНЕС ИМА. Ама няма да лъжа никого, изкарват се пари. Но скрипта, дизайна и т.н. е най-малкия разход.
Аз съм съ-собственик на СЛОН.БГ - който е един от първите сайтове (но не и първия).
И ние имаме марка, разпознаваемост и т.н., която като изкючим евентуално вече "Грабо" (които всички знаят), сме много по-разпознаваеми. Запомняме се, имаме в пъти по-добра конверсия от конкурентите. Пишат за нас в Капитал, преговаряли сме с GroupOn и т.н.

Изкарват ли се пари? - Изкарват се!!! Правете клонове, правете бизнес!!! Дори правете и агрегатори...
В смисъл има бизнес... ама не ако си правите бизнес плановете на база на тези, които бачкат.
Изкарват ли се пари? Да!!! Изкарват ли се достатъчно? Ако знаете какво правите - ДА!!!
Да започвам ли подобен бизнес? - Както искате. При минимум инвестия, вероятно ще сте ОК, но ако тя надхвърли 500 лева, размислете трезво!!!
 
От: Сайтове за групово пазаруване

и аз да се разпиша тогава хаха
ама нямам такъв сайт, нещо не ме изкефи да се бутам у навалицата. сега имам друг

иначе слон е яко име, май и аз съм мислил в тая насока с животните, щото тва земи, на ти, групово, оферта - много скучно :D
 
От: Сайтове за групово пазаруване

Абе аз много не вярвах, ама тия сайтове верно голям бум направиха - навсякъде слушам хора, дето не са виждали интернет и ми разправят колко е оферта еди-кое си :) Само последната седмица от четирима различни чух.

И много хубав страничен ефект е, че така ще гръмне, че ще избутат цялата онлайн търговия напред - хората веднъж като видят, че е оферта да се пазарува така.
 
От: Сайтове за групово пазаруване

И какво измисли? Всъщност нищо? И дори и да си го измислил, достиска ли ти да го наложиш?
Не ти е! За това си затвори плювалника!!! Продавай си скрипта и жъни успех, но не се изкарвай победител, защото си льохман..., на който не му стиска, ама хич...
 
От: Сайтове за групово пазаруване

ясно, яд те е нещо че си последна дупка на кавала в тоя модел нали? не съм ти виновен за неуспеха, не знам къв си злобен такъв, да не гадая по-добре, но те правят на мишка във всички теми където те подхванат...
много ти здраве и повече оптимизъм, какво обиждаш? :d
 
От: Сайтове за групово пазаруване

Истината пич е, че искам да продадеш скрипта си на максимално много хора, дори съм насочвал клиенти към теб (не можеш да го проумееш нали?!?). Бизнеса изглежда ултра лесен като модел... но не е!!! Пожелавам ти успех в продажбата на скрипта (въпреки негативното ти отношение към мен). И ще продължавам да го промотирам!!!

Едва ли ще разбереш защо...
 
От: Сайтове за групово пазаруване

не знам какво искаш, и мнението ми за теб е доста по-добро от колкото си мислиш. не съм в този форум, за да се карам с някого или да търся някаква провокация, чета си форума, чат-пат пиша нещо и тва е. пък ти почваш с някакви льохмански работи и нападки? :D
има супер точни хора в тоя форум, с някои веднага намерихме общи интереси или взаимни възможности за някаква полза, това и ме държи тук. дали ще го продам още 5 пъти тоя скрипт не ме вълнува толкова много вече.
ами това е, пожелавам ти бъдещи успехи, сериозно.
 
От: Сайтове за групово пазаруване

Какви нападки? Аз в първото си мнение казах, че пари има?!? По-голяма реклама от това за теб има ли?!?
Да съм казал нещо лошо за скриптовете? Не съм!!! Напротив! Казал съм действайте, работете.
Сори пич, ама ти си баси и хейтъра!!!

И накрая: Аз съм си тук с името!!! Лошо, добро, това е моето име! Хората ме знаят с него... А ти кой си бе?
 
От: Сайтове за групово пазаруване

някакво раздвоение на личността ли имаш?
не помниш кога обиждаш, после хвалиш, сега пак се сопваш :shock:

разбрахме ти името, щом си слон - хубаво. аз не съм никой в сравнение с теб. слона е по-гоУем от киви-то, така е и в природата, така е и в алекса... :D
а пък аз кой съм или кой ще бъда, като му дойде времето ще се разбере. пък ако не се разбере значи съм по терлици и не важа.
доволен ли си сА? а дано, че иначе сигурно ще стане страшно :)
 
От: Сайтове за групово пазаруване

И какво измисли? Всъщност нищо? И дори и да си го измислил, достиска ли ти да го наложиш?
Не ти е! За това си затвори плювалника!!! Продавай си скрипта и жъни успех, но не се изкарвай победител, защото си льохман..., на който не му стиска, ама хич...
Epic Fail - 1/ 10

Много неуместно. Какъв беше смисъла, че не го схванах ;) .........
 

Горе