Сайтове на руски език за борси и бизнес

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0
В тази тема ще пускам различни предложения за рускоезични сайтове. Всички са правени или купувани с цел включване в борси за вечни линкове като GoGetLinks и Miralinks и се продават поради липса на време в момента за тяхната оптимизация (за да се включат в борсите трябва да качат тИЦ чрез линкове и да увеличат посещаемостта си).


Прехвърлят се домейнът и архивът с файловете и базата данни. Възможна е продажба и без домейн (-20 лева). Ще помогна при инсталацията, ако срещнете проблеми.


Оферта №1:
www.bg-auto.com
Автомобилна тематика, транспорт. Ако не за борсите, то е подходящ за спедиторска фирма или за отдаване на автомобили под наем (примерно в България за руски туристи).
В индекса на Яндекс - 200 страници, В индекса на Google - 620 страници
CMS - Joomla 1.5
Стартова цена: 500 лева, стъпка - 20 лева
Цена Купи веднага: 1500 лева
Край на аукциона: 48 часа след последното наддаване




Оферта №2:
www.fabrika-remonta.com
Ремонти, строителство, имоти. Към тематиката има огромен интерес от рекламодатели в борсите.
Нов! Онлайн от 12 часа, в индекса на Яндекс - 0 страници, В индекса на Google - 0 страници. Уникално съдържание към 20 статии, ще влязат до дни.
CMS - Joomla 2.5
Стартова цена: 500 лева, стъпка - 20 лева
Цена Купи веднага: 1500 лева
Край на аукциона: 48 часа след последното наддаване




Оферта №3:
www.indiaru.com
Почивки в Индия, туризъм, имоти. Подходящ както за борсите, така и за туроператори и турагенти с интерес към индийския пазар. Към недвижимите имоти в Гоа също има засилен интерес сред рускоезичните купувачи.
Нов! Онлайн от 48 часа, в индекса на Яндекс - 0 страници, В индекса на Google - 0 страници. Уникално съдържание към 20 статии, ще влязат до дни.
CMS - Drupal 6
Стартова цена: 500 лева, стъпка - 20 лева
Цена Купи веднага: 1500 лева
Край на аукциона: 48 часа след последното наддаване
 
Последно редактирано:
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Няма, няма, няма.
Ако имаше посещения и приходи - значи вече щеше да е в борсите. А ако беше вече включен в борсите, то цената му щеше да почва от $1000 минимум (вж. отбелязаните с GGL на http://forum.searchengines.ru/forumdisplay.php?f=70 )
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Правилно си разбрал. Сърце не ми дава да искам и 100 лева допълнително за статиите :) Но ако има интерес, то затова е наддаването. А ако няма - здраве да е.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Едно, мисля, доста полезно допълнение за тези, които искат да работят на рускоезичния пазар за вечни линкове, но поради ограничения (недобро владеене на езика, малко контакти с копирайтъри и т .н.) смятат, че няма да могат да се възползват пълноценно от него.

Създателите на Gogetlinks и Miralinks, двете най-известни борси за вечни линкове, разработиха нов сервиз - Happy Webmaster ( http://www.happywebmaster.ru/ ) , който може да извършва всички уебмастърски операции (линкове и контент) срещу процент от печалбата. Т.е. е достатъчно само да имате сайт в борсите, а обработката на заявките ще извършват специалистите от новата услуга.

Пример. Ако добавите един от горепредложените сайтове (пр. indiaru.com ) в борсите, то средното заплащане на заявка ще е около $5. Около $1 ще взимат HWM. Така че си остават $4 на заявка или около $1200 месечно за собственика при 10 заявки на ден (по 5 от борса) без да прави нищо допълнително по сайта си.

P.S. Засега поемат само сайтове на Joomla, Drupal и WP.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Пускам и сайт с малко по-високи показатели за разнообразие.

Оферта №4:
www.oligarhia.com
Финанси, пари, богатство.
В индекса на Яндекс - 270 страници, в индекса на Google - 520 страници.
тИЦ - 70, включен в Miralinks, Webartex и PR.Sape
CMS - Joomla 1.5
Стартова цена: 8000 лева, стъпка - 400 лева
Цена Купи веднага: 12000 лева
Край на аукциона: 48 часа след последното наддаване
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Днеска май немаше толкова слънце...
Page 30 of 292 results (0.18 seconds)
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Той е жив ?
Пускам и сайт с малко по-високи показатели за разнообразие.

Оферта №4:
www.oligarhia.com
Финанси, пари, богатство.
В индекса на Яндекс - 270 страници, в индекса на Google - 520 страници.
тИЦ - 70, включен в Miralinks, Webartex и PR.Sape
CMS - Joomla 1.5
Стартова цена: 8000 лева, стъпка - 400 лева
Цена Купи веднага: 12000 лева
Край на аукциона: 48 часа след последното наддаване
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Кой да е жив?

За да махна абсолютно излишния флуд в темата, пояснявам, че ще пускам цените за действащи сайтове съобразно българообразуващите стандарти - месечната им печалба, умножена по 12. Така че не мога да разбера какво толкова се чудите.

Оферта #4 печели около $640-680 на месец само от горепосочените борси. Не броя Adsense, директни рекламодатели и други подобни залъгалки. Съвсем нормално е сайтът да се продава на поне 10 пъти по-висока цена.

Ако пусна за продажба сайта в подписа, то тук вероятно ще трябва да се наемат петима модератори за чистене на охкания и забележки.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

site www.oligarhia.com - Поиск в Google.jpg
Недей гледа на първа страница кво пише
 
Последно редактирано:
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Каква е идеята на това флудене? Да не предлагам сайтове за продажба тука ли?

Текстове вече спрях да купувам от този форум. От което, според мен, повече загубиха местните копирайтъри.

Какво печелите, ако спра да предлагам оферти, интересно ми е наистина?
Продавай, що да не продаваш, ама не се коси толко
Само отбелязах, че трейдъра се оказва прав за индексирането
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Виж файлът 7073
Недей гледа на първа страница кво пише

Дава ти 292 резултата при персонализирано търсене от Красимир (предполагам, че така се казваш или си на неговия комп). Предполагам, че ти и Красимир сте некви върли фенове на руския Гугъл. Какво да гледам друго?
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Още един суек.

Абе, дришльовци, аз не ви се бъркам, че седите на 1000 лева заплата и слагате в подписите си "сео". Щом ви харесва да се правите на спецове, ок, ваша си работа. Ама не мога да разбера защо, когато се наврете с пълната си неадекватност в една нормална тема, требе да си изказвате смешните мнения? Двама не могат да ползват гугъл-оператори, трети си сложил женски аватар, но смятат, че поради тези причини могат да си врат гагите в seo-теми?

Абсурд. Няма как да има какъвто и да е бизнес в подобна обстановка (не броя за бизнес обявите продавам сайтуайд за 3 лева на месец)
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Дава ти 292 резултата при персонализирано търсене от Красимир (предполагам, че така се казваш или си на неговия комп). Предполагам, че ти и Красимир сте некви върли фенове на руския Гугъл. Какво да гледам друго?

site www.oligarhia.com - Поиск в Google (1).jpg
Стига ве
Излязах си от гугъл акаунта и пак ти пращам снимка
И от друг браузър да вляза и анонимно сей същото
Ако аз нещо не разбирам, ае научи ма кък да търся и ако не съм прав, ша ти са извиня публично
Ама кат са мислиш за разбирател, може и да го даваш по кротко, та да зема да науча нещо
Щото да псувам и я знам, ма даже бая добре го умея
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Упс, снимал съм първата страница
Ето ти снимка и на последната
site www.oligarhia.com - Поиск в Google (2).jpg
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Виж файлът 7074
Стига ве
Излязах си от гугъл акаунта и пак ти пращам снимка
И от друг браузър да вляза и анонимно сей същото
Ако аз нещо не разбирам, ае научи ма кък да търся и ако не съм прав, ша ти са извиня публично
Ама кат са мислиш за разбирател, може и да го даваш по кротко, та да зема да науча нещо
Щото да псувам и я знам, ма даже бая добре го умея

Дадох ти директен линк за търсене чрез гугъл-оператор. Няма как да те науча по-точно. Мога да те пратя в упътванията на Гугъл, разбира се, но не смятам, че това ще помогне повече.

Ако искаш, пробвай друг вариант. Изтегли браузър, който досега си нямал, и виж резултатите през него.

BTW, темата на спора е абсолютно излишна, тъй като само една от горните борси се интересува от Гугъл (в руските борси е по-важна индексацията в Яндекс) и това не касае цената на сайта, но продължавам, защото въпросът е принципен. Нацапахте ми темата, от нея вече и чеп за зеле не става, така че ако получа едно искрено извинение и от тримцата, то все ще е някаква компенсация.
 
От: Сайтове на руски език за борси и бизнес

Като гледам strana има добра репутация и трейдър за да лъже в обявите, още повече за такива сериозни суми. Друг въпрос е кой може да си позволи сайтовете и дали изобщо се разбира от всекиго какво предлага.

Късмет с продажбата.

П.С. Доста теми се разводниха. Ако мислите, че някой лъже - репорт на админите. А така с флууд само е кофти за изгледа на форума.
 

Горе