Сайтове с награди... Какво стана с тях?

pirqnkow

Member
Здравейте, колеги! От доста време насам ми се върти идеята да пусна сайт за награди, който не е типичният сайт от "онова време"... Какво всъщност стана с тези сайтове? До преди 1-2 години беше много вървежно да имаш регистрация в такъв сайт и да спамиш навсякъде с линкчето ти и изведнъж- край!? Имаше може би десетки сайтове с награди, но сега не намирам нито 1 от тях, защо? Ако някой има някаква информация, ще се радвам да сподели :)
 
От: Сайтове с награди... Какво стана с тях?

Да, тези и сайтовете за групово и ще е все така. Всичко е на трендове в нета и не само в нета. Никога не съм симпатизирал на сайтове за игри, защото малко шано ми изглеждаха. Някакви игри на някакъв сайт. ;)
 
От: Сайтове с награди... Какво стана с тях?

Нещо не ми се връзва картинката... Хората бяха полудели по тези сайтове, собствениците навярно са печелили доста от СМС-и и изведнъж всички тези сайтове изчезнаха. Даже и международният сайт Lockerz е офлайн... Дали някой не е изгорял с глоба за притежание на такъв сайт?
 
От: Сайтове с награди... Какво стана с тях?

Да, тези и сайтовете за групово и ще е все така. Всичко е на трендове в нета и не само в нета. Никога не съм симпатизирал на сайтове за игри, защото малко шано ми изглеждаха. Някакви игри на някакъв сайт. ;)

Един човек от форума преди около 2 години, имаше такъв сайт, беше изплатил около 30 000 лева.
 
От: Сайтове с награди... Какво стана с тях?

Има ли някаква информация дали все още има действащ сайт или ако не- какво е станало с него? Случайно да знаеш дали е имал някакви "спречквания" със закона? Надявам се, ако все още пичът влиза във форума, да види темата.
 
От: Сайтове с награди... Какво стана с тях?

Едва ли сайта ще стане толкова популярен, че държавните чиновници да се занимават с теб :) ако пък стане толкова популярен, това ("проблемите" с чиновниците) лесно може да се реши.
Ако мислиш за сайт в който събираш точки с разпространение на линк и пращане на смс-и - забрави. сегашните деца се интересуват от съвсем различни неща. Дори само за разпространение на линка се изисква мозък какъвто повечето от таргет групата ти нямат.
Днес всичко е във фейсБоклук и вайбър - т.е безплатни неща.
 
От: Сайтове с награди... Какво стана с тях?

Дори само за разпространение на линка се изисква мозък какъвто повечето от таргет групата ти нямат.

Правилно, това е резултата Mc'donalds и Subway
 
От: Сайтове с награди... Какво стана с тях?

Един човек от форума преди около 2 години, имаше такъв сайт, беше изплатил около 30 000 лева.

Аа, супер. За сайтове за игри или за групово пазаруване си говорим. За второто съм съгласен, беше доста хит преди има няма 2-3 години. ;)
 
От: Сайтове с награди... Какво стана с тях?

А какво трябва ако караш някой да си купи нещо за 5 лв. (примерно билет, талон или нещо наречено по някакъв начин) с възможност да спечели 1000 лв.? това лотария ли е, лиценз трябва ли или как може да се заобиколи?

Аа, супер. За сайтове за игри или за групово пазаруване си говорим. За второто съм съгласен, беше доста хит преди има няма 2-3 години. ;)
и аз се чудя кога ще спре второто, ама на месец поне 3 сайта такива правя и все продължават от години :D
 

Горе