магарцедес

Active Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Продавам сайт за безплатни програми, като той бе изграден да ги навържа със сайта за сервизната дейност. Сайта за безплатните програми има малко линкове и някакво СЕО, има посещения, не са много, около 100 месечно. В момента му правя линкове и препратки от статии и се увеличава трафика. Има качени и онлайн игри ретро и други. Сайта за сервиза е продаден. Базиран е на WP с премиум тема


https://bezplatni-programi.com

Цена 100 лв.
 
Последно редактирано:
Тоя сайт за програмите дето го продаваш е копие на zamunda.info, само дето собственика му смени дизайна, щото има много плагиати като теб. @Галин виж си сайта
Много плагиати като мен? Кой си ти бе, а?! Как се осмеляваш да даваш етикет преди да си питал и да си разговарял. Ей, тая държава май има нужда от война!!! Не знам как все още си правя труда да се обяснявам на индивиди като теб!

Сайта го КУПИХ така както го виждаш ( всъщност не го купих, а с колега от форума си разменихме, той поиска услуга в замяна на този сайт ), като съм редактирал доста от страничките и линковете, добавил съм и нови. Сайта е с WP и тема, която може да си купи всеки. Освен това да не би да е забранено да се правят сайтове за програми и всеки да си слага информация в тях?! Колко по-различна може да е информация за скапан софтуер ?!
 
Последно редактирано:
Не, че нещо ама ми обясни на кое искаш точно 100 лв?
Не, че нещо, но защо да не ги иска? Темата и домейна 80 лв. И поне някакъв труд е вложил за писане, добавяне на информация. Айде стига такива като теб все някъде да мизернат нещо. Ако искаш за 5 лв да ти го даде, тоя хостинг без пари ли е и той ? Нали и той за да ги даде трябва да ги извади от някъде ?! Що сте такива мизерници не разбирам! В същото време гледам някакви абсурдизми с някакви мега скъпи оферти за супер смешни сайтове, долу горе бих казал дори някои на нивото на този ама там никой нищо, щото продаващия е от голямото "дубрутру". Направи си ти такъв сайт щом не ти се "дават пари", домейни колкот искаш. Този домейн не е развит, купи си нов, плати си хоста ( освен ако нямаш вече ), направи си го, загуби си времето и да вкараш малко информация, някой др. линк и така.... После аз ще ти кажа " бе тоя сайт не струва, дай ми го за 20-30 лв. Много добре знаеш че съм прав!
А друг е въпроса, че масово хората ( ако не го беше взел на готово ) плащат между 200-400 лв. за сайт и си купуват и темата за да им направи някой нещо ( в мног оот случаите грозно дори бих казал). Имам страшно много колеги и от тук и не участващи тук, дето взимат такива пари и хората им се връзват повече от колкото на мен, а накрая резултата е повече от мизерен. Мога да ти дам не стотици, а хиляди примери дори. И то все на хора дето знам колко им е потока от клиенти и какви са им цените.
 
Темата и домейна 80 лв. И поне някакъв труд е вложил за писане, добавяне на информация. Айде стига такива като теб все някъде да мизернат нещо.
Темата и домейна ок, но рядко можеш да ги продадеш над 50% от първоначалната цена тоест 40 лв. Съдържанието тук може да спорим 3 недели. За нищо не става, дизайна е леш.

Единствената причина да му се искат 100 е с пазарлъка да стигне 65-75. И не го искам, мога да си направя сам по-хубав само на ценатана домейна. А и интересите ми са други не прекупувам сайтове.
А друг е въпроса, че масово хората ( ако не го беше взел на готово ) плащат между 200-400 лв. за сайт и си купуват и темата за да им направи някой нещо ( в мног оот случаите грозно дори бих казал). Имам страшно много колеги и от тук и не участващи тук, дето взимат такива пари и хората им се връзват повече от колкото на мен, а накрая резултата е повече от мизерен. Мога да ти дам не стотици, а хиляди примери дори. И то все на хора дето знам колко им е потока от клиенти и какви са им цените.
Тук съм напълно съгласен.
 
Единствената причина да му се искат 100 е с пазарлъка да стигне 65-75. И не го искам, мога да си направя сам по-хубав само на ценатана домейна. А и интересите ми са други не прекупувам сайтове.
Това може и да е така за пазарлъка. Окей, като нямаш интерес защо трябва да коментираме темата, пуснал го е за колкото е преценил. Според мен е достатъчно реална цената.
 

Горе