Сайт за качване на снимки!

vladidonkov

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте, търся човек за направата на сайт за upload на снимки. Идеята не е за нещо публично, по-скоро за вътрешни нужди...Искам обаче няколко функции, като разпознаване на дублирани снимки, добавяне на текст и т.н. Ще съм благодарен, ако се намери човек, да реализира идеята. За контакти тук.
 
От: Сайт за качване на снимки!

Благодаря, за бързия отговор, но за жалост нямам, нито знания, нито време за изработката му. Ще е по-добре да се заеме човек с опит...
 
От: Сайт за качване на снимки!

Благодаря, за бързия отговор, но за жалост нямам, нито знания, нито време за изработката му. Ще е по-добре да се заеме човек с опит...

Готова система не ти трябва кой знае какъв опит... Ако толкова не можеш сам, пишеш конректно искам на тая система, това и това и си спестяваш 1 минимална заплата ;)
 
От: Сайт за качване на снимки!

Утре до 13:00 съм свободен пиши в скайп и ще ти свърша работата. Ако си наблизо зимъска може да пратиш някое килце вино :beer:
Благодаря, за бързия отговор, но за жалост нямам, нито знания, нито време за изработката му. Ще е по-добре да се заеме човек с опит...
 
От: Сайт за качване на снимки!

Привет,
Проявявам интерес към обявата Ви, но не мога да Ви изпратя лично съобщение, тъй като преди малко се регистрирах във форума и това е един от първите ми постове. Ако е удобно, ще помоля да ми напишете имейл адреса си, за да продължим комуникацията там.
Благодаря за разбирането и спокойна вечер.
 

Горе