Сайт за комикси

mid

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,
не желая, но трябва да се разделя с единия от сайтовете си.
Не му обръщам внимание и сайта умира малко по-малко, а има доста живот в него.
Сайта може да видите на адрес фукомикс :)
Системата е къстъм, могат да се добавят както изображения така и клипове от ютуб съвсем лесно :)
Към сайта давам абсолютно всички скриптове(стари и нови) домейна, фейсбук страницата с 270лайка.
Помощ по преместването и обучение за разработка и администрация на сайта.
Старата версия на сайта може да видите тук :)
При сериозен интерес може да дам и хостинга в ICN който е за една година.
Така стигнахме до цената - Направете ми оферта и аз ще Ви отговоря дали тази цена ме удовлетворява, пиша това просто защото направата на този сайт бе хоби и не мога да преценя каква би била реалната цена за него.
Обявил съм го за продажба и в диджитал пойнт форумите и там е така, приемам оферти.
Благодаря Ви на всички за преглеждането на обявата, моля по-малко спам и не ориентирани мнения.
Сайта има около 500месечни уникални посещения като 20процента са от България, 60 от Щатите, а другите от други страни, тези статистики са от AWstats.
Преди да си закрия гугъл акаунта правеше от адсенс около 10тина евро на месец, поне според мен няма смисъл от адсенс за този вид сайтове, колега на времето използваше ProjectWonderful и изкарваше доста по-добре от там.
ProjectWonderful е ползван на този сайт в началото и е изкарвал около 10-20долара на месец.
С повече устрем и работа, може да си докарате доста прилични доходи със сайта :)
 
От: Сайт за комикси

Сайта все още се продава, към него прибавям и домейн www.trollquest.net
Продажбата е спешна и поради тази причина сега е момента в който сайта се продава на промо цена от 70лв. заедно с домейна и хостинг за една година!
Към него си вървят всички скриптове които са авторски както и пакет с 2 хиляди комикса(и повече), към тролкуест-а се дава и къстъм скрипт с трол въпроси(40 броя)
За връзка с мен за сделка:
0876589519
скайп: milen.gg
Цената не подлежи на коментар и е промо цена до утре до 16:00 след това сайта ще бъде свален от продажба.
 

Горе