Продава се: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

bezglobi

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Привет,
продавам сайт с един много интересен продукт. Огромен потенциал за реклама и печалби.
За последните два месеца без реклама или нещо конкретно, има реализирана печалба за 6000+ лв.
Средно има между 500-1000 посещения дневно

Давам и рекламни материали - 50к флаери, които не съм ползвал, ноу-хау за фейсбук спам (скрипт и приложение), материали за производство със стойност над 100 к лв. в произведен продукт.

Индексиран добре. Няма аналог на сайта или продукта в България.

Перфектен за някой, който има трафик и иска да изкара достатъчно пари за кратко време.

Сайта съществува вече година и половина. (данни за приходите през този период само при сериозен интерес)

За заинтересованите името на сайта и продукта : на ЛС.

Благодаря за вниманието
 
Последно редактирано:
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Звучи доста интересно и привлекателно, я прати на лично сайта и продукта
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Аз от любопитство да видя сайта само, ако не здраве да е.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

За последните два месеца без реклама или нещо конкретно, има реализирана печалба за 6000+ лв.
Средно има между 500-1000 посещения дневно
От къде идват посетителите?
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Привет,
продавам сайт с един много интересен продукт. Огромен потенциал за реклама и печалби.
За последните два месеца без реклама или нещо конкретно, има реализирана печалба за 6000+ лв.
Средно има между 500-1000 посещения дневно

Давам и рекламни материали - 50к флаери, които не съм ползвал, ноу-хау за фейсбук спам (скрипт и приложение), материали за производство със стойност над 100 к лв. в произведен продукт.

Индексиран добре. Няма аналог на сайта или продукта в България.

Перфектен за някой, който има трафик и иска да изкара достатъчно пари за кратко време.

Сайта съществува вече година и половина. (данни за приходите през този период само при сериозен интерес)

Цена: 40 000 лв.

За заинтересованите името на сайта и продукта : на ЛС.

Благодаря за вниманието

Са провам да позная продукта аа
http://lmgtfy.com/?q=3d+%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B8
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

От къде идват посетителите?

директно, гугъл сърч, остатъчни някакви от фейсбук незнайно от къде, и от един мой канал за реклама. Но има и много връщащи се, защото има доста редовни купувачи (вероятно препродават, в седмицата по 1-2 пъти поръчват в по-големи количества)
 
Последно редактирано:
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

От Гугъл ми е много интересно как идват. Един скрииншот на горната ти разбивка за някой и друг месец назад от Аналитикса би ли метнал. Благодаря
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

нИ пУзна8)
bezglobi,com явно е сайтът, ама за другите равоти с посещенията и печалбите не вервам
Фолиото сигур е от чайнамайна, а глобените клиенти сигурно ши търсят саморазправа,,, я незнаю
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

за другите равоти с посещенията и печалбите не вервам

http://imgur.com/j1tuIZP (1300 лв. за 7 дни) за да не пращам на всеки, поискал доказателство. (трите невзети са пратени в петък, в понеделник ще ги вземат)
За повече, при по-сериозен интерес.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Прати информация на лично.
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

А да питам, ко си купя фолио от теве и ма фанат катаджиите на нощна проверка ими осветят номера и ма фанат, ко прайм, аа
Щи напрая рикламациа и ши ми платиш и глобата даже, къ мислиш ти
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Интересно ми е защо продаваш сайта който явно е печеливш.Да не би да има проблем със закона,който да налага забрана за продаването на подобни неща ?
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Зависи как ще ти го осветят - само със светкавица може да видят липсата на символи :wink:

А за мобилни камери през деня върши ли равота
 
От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Сайта върви с поща в която от година и половина няма нито едно оплакване. Сайта се продава, защото правя същото нещо в друга държава, където цената е в евро, но смятам, че потенциала и тук е голям и не бива да се изпуска. Ако има сериозен купувач, съм готов да се разделя с това за посочената сума (може и пазарлък), ако няма сериозен - не ме бърка и ще експлоатирам идеята тази и другата година поне.
Моля, да не спорите излишно - кое какво е, на сайта абсолютно всичко е написано и поръчките са хиляди до сега, няма и нито едно оплакване, дори напротив, пишат добри неща. Описано е кога се ползва, как, защо работи, кога и т.н.

Интересно ми е защо продаваш сайта който явно е печеливш.Да не би да има проблем със закона,който да налага забрана за продаването на подобни неща ?

Абсолютно няма проблем, защото продукта е абсолютно легален за продажба.
 
От: От: Сайт за нашумял продукт, харчещ се като топъл хляб

Абсолютно няма проблем, защото продукта е абсолютно легален за продажба.
Що ми са струва, че лъжеш като циганин, къде в закона е позволено да променяш рег номер, праиш се на улаф нещо
 

Горе