Продава се: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

krisopk

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Продавам сайт за обяви с фирмен каталог и оферти с намаления

Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 2011 година / 2016 година - темата е била подобна през периода
Импресии на Месец: 4000 - 5000
Page Rank: 1
Система: Custom
Писана на PHP:
Системата предлага още:
+ Оферти за намаления
+ Актуален фирмен каталог
Има около 16 000 обяви

Какво повече?
Onpage SEO:
Data strucured tool за фирмите вградени в кода чрез application/ld+json. Покриващ всички изисквания на Google за Local Bussines .
Data strucured tool за обявите вградени в кода чрез application/ld+json. Покриващ всички изисквания на Product, като единствено ако е чекнато "по договаряне" не покрива изискването за цена.
Data strucured tool за търсачката, покриващ изискванията в резултатите от google да се показва директна търсачка към сайта (трябва да прочетете кога google я показва).
Data strucured tool за breadcrumbs, така че в резултатите от google да се показват категориите и подкатегориите.
Sitemaps за разделени в различни файлове.
Какво няма?
Off page SEO - не е правено почти нищо в тази посока.

Десктоп: (url на обява)
PageSpeed: 75 / 100 Обобщена информация за предложенията според Google

Дизайн: Responsive (Bootstrap v3)
Мобилни устройства: 99 / 100 Практическа работа на потребителите според Google

Facebook:
Ще станете горд притежател на група с 1200 фена, която не я поддържам по никакъв начин.

Приходи: Не съм го монетизирал, в сайта има опция за SMS реклама, SMS vip обява, google adsense и подобни.

Приблизителна Цена: 700 лв.
Начини на Плащане: epay, easypay, банка, ръка.

Повече информация от analytics на месечна база:
Страници/сесия: 7 (средно един посетител отваря 7 страници)
Средна продължителност: 5 минути (средно се седи по 5 минути)
Степен на отпадане: 50%

Админ: Има възможност да изтрива.
Причина за продаване: Насочих се към друга ниша, която е доста специфична и повече нямам желание да се развивам в този бизнес.
Давате ми е-майл и прехвърлявам всичко на вашия акаунт. Имам опит и знам как става.
Моля да ми пишат само сериозни хора, които имам интерес да са в този бизнес и са склонни да се поберат в приблизителната цена. .

При предложения за още важна информация, която трябва да обява (освен името на сайта) можете да пишете в темата.
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Линк към сайта на ЛС ?
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

линк към сайта?
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Линк, ако може и броя на фирмите в каталога
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Може ли сайта на лично. Мерси
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Всички имате ЛС. Моля за обратна връзка. :)
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

прати линк към сайта.
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Прати линк.
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

И аз се нареждам за линк :)
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Сайта на лично може ли ?
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

може ли линк, страхотно оформена обява btw
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Здрасти, може ли линк?
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Пратил съм го и на вас.
Ще очаквам отговор, все пак щом искате да го видите сте сериозни и имате реален интерес.
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Пратил съм го и на вас.
Ще очаквам отговор, все пак щом искате да го видите сте сериозни и имате реален интерес.

Не, повечето просто имат много време за губене. Аз имам скатани пари за "вкарване" ама без да видя сайта не мога да кажа дали имам реален интерес. Не виждам поради каква причина не пускате линк тук ? Гугъл ще ви линчува, че продавате сайта си ? Ще спестите време на доста хора, ако пуснете линка публично.

Това е просто препоръка, естествено! :)
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Не, повечето просто имат много време за губене. Аз имам скатани пари за "вкарване" ама без да видя сайта не мога да кажа дали имам реален интерес. Не виждам поради каква причина не пускате линк тук ? Гугъл ще ви линчува, че продавате сайта си ? Ще спестите време на доста хора, ако пуснете линка публично.

Това е просто препоръка, естествено! :)

Ако имаш интерес да изкараш скатаните пари значи ще имаш желание да пишеш. В твоя случай явно нямаш.
Има си причина да не се пуска линка. :)
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Ако имаш интерес да изкараш скатаните пари значи ще имаш желание да пишеш. В твоя случай явно нямаш.
Има си причина да не се пуска линка. :)

Ще споделиш ли причината, че аз не се сещам. Ще ти бъда благодарен, може и аз да се съобразявам с въпросната причина, като си продавам сайта, а и други колеги може да се съобразяват с нея в бъдеще.
 
От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Това е мерило (до някъде) на интереса на хората. Колко хора биха си направили труда да поискат да видят сайта.
Освен това инициираш и лична комуникация, където можеш да опишеш повече предимства на продукта, тъй като не е нужно да правиш цял монитор описание.
По между другото - всеки сериозен човек ще ти пише ЛС ако има реален интерес за покупка, независимо дали си пуснал линк предварително или не.

Можеш ли да изброиш предимствата да пуснеш линк в обявата? :)

П.П. консултацията се заплаща 10 лева. :)
Ще споделиш ли причината, че аз не се сещам. Ще ти бъда благодарен, може и аз да се съобразявам с въпросната причина, като си продавам сайта, а и други колеги може да се съобразяват с нея в бъдеще.
 
Последно редактирано:
От: От: Сайт за обяви с фирмен каталог и оферти - Custom система с Responsive дизайн

Това е мерило (до някъде) на интереса на хората. Колко хора биха си направили труда да поискат да видят сайта.
Освен това инициираш и лична комуникация, където можеш да опишеш повече предимства на продукта, тъй като не е нужно да правиш цял монитор описание.
По между другото - всеки сериозен човек ще ти пише ЛС ако има реален интерес за покупка, независимо дали си пуснал линк предварително или не.

Можеш ли да изброиш предимствата да пуснеш линк в обявата? :)

П.П. консултацията се заплаща 10 лева. :)

Да бе пич ама преди да видя сайта, аз няма как да ти кажа дали имам интерес - може да има нещо грозно в средата, което да ме накара да го затворя 5 секунди след като го отворя. Иначе това да представиш по-добре продукта - ти и тук може да си напишеш всичките му предимства, но разликата ще бъде, че ще ти пишат хора с РЕАЛЕН интерес :).

Айде успех, аз отивам да се напия, събота е.. :)
 

Горе