Сайт за онлайн продажби?

optical

New Member
Здравейте нов съм във форума.Искам да си направя сайт за онлайн продажби,но не зная от къде да започна.Четох доста теми и съм доста объркан.Ако може да ми дадете съвети от къде да започна да се уча и как?Ще съм много благодарен.
Поздрави Любо!
 
От: Сайт за онлайн продажби?

Тоя номер "Изчетох целия форум, ама нищо не разбрах. Може ли някой да ми обясни стъпка по стъпка?" е банален.

Нищо не си чел.

Има поне 15 теми се обсъжда тоя въпрос.
 
От: Re: Сайт за онлайн продажби?

Казах,че съм объркан в една тема пише,че трябва да регистрирам фирма за продажби ЕООД ООД и там другите,в друга не е споменато нищо.Ако наистина трябва да регистрирам фирма начи няма смисъл да се занимавам щот нямам 18.Ако има друг начин моля кажете.
 
От: Сайт за онлайн продажби?

По законите на Република България, физическите лица не могат да осъществяват търговска дейност. Казано на прост български - ако искаш да продаваш, трябва ти фирма!!!

Единственият начин е да търгуваш по разни аукрота, ибей и т.н., ама пак трябва да се декларират доходи.

И пак - това е обсъждано СТОТИЦИ пъти в този форум!
 
От: Сайт за онлайн продажби?

Ако наистина трябва да регистрирам фирма начи няма смисъл да се занимавам щот нямам 18.Ако има друг начин моля кажете.


Няма друг начин. За онлайн магазин изискванията са същите както и за не онлайн магазин, дори има и допълнително специфични.

Възрастта обаче не пречи да се учи техническата страна на нещата.
 
От: Сайт за онлайн продажби?

Единственият начин е да търгуваш по разни аукрота, ибей и т.н., ама пак трябва да се декларират доходи.
Интересно как се декларират доходи от аукро, че аз не що не се сещам. Не се сещам и в коя глава на бюджета отиват приходите от процентите, които добавят. А относно законите те важат за търговска дейност в границите на Република България, но можеш да си сложиш сайта в Нигерия например. Но май най важния въпрос, е какво ще продаваш?
 
От: Re: Сайт за онлайн продажби?

Казах,че съм объркан в една тема пише,че трябва да регистрирам фирма за продажби ЕООД ООД и там другите,в друга не е споменато нищо.Ако наистина трябва да регистрирам фирма начи няма смисъл да се занимавам щот нямам 18.Ако има друг начин моля кажете.

Няма друг начин. Освен да набуташ баща си, като ползваш неговите данни.
Може да се пробваш в Пазара да пишеш статии/превеждаш, събмитваш и т.н. ама като ти гледам правописа и за това не те бива.

Не е казано че във всяка тема трябва да пише че създаването на фирма е задължително. Предполага се че всеки инвеститор си има на представа от законите на РБ и може да си позволи счетоводител.
 
От: Re: Сайт за онлайн продажби?

Ок извинявам се,че пуснах тема.Просто исках да зная как стоят нещата.Моля темата да бъде изтрита или заключена щом пречи.Желая ви всичко най-хубава и успехи в бизнеса.
 

Горе