Сайт за продан - ringtones

angelovarna

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,
Поради недостатъчно време за обгрижване на някои от сайтовете ми, реших да обявя за продажба: http://ringtone.izteglimi.com

Продава се само сайта, без хостинг.
Направих му и админ панел с цел по-лесно управление на сайта.
Ето и някои скрийншоти от ACP-то:





Тъй като сайта има малка посещаемост, а и има какво да се желае за цена мисля че 100лв. би била нормална.
Но все пак - очаквам предложения.

Skype: angelovarna
 
Последно редактирано:
От: Сайт за продан - ringtones

Само сайта. Хостинга си го осигурявате вие както и домейна, а на мястото на сегашния поддомейн ще сложа препратка към новия домейн на сайта.
 
От: Сайт за продан - ringtones

интересно ми е как стои въпроса с авторските права след като песента е орязана до 30сек.
Виждам,че си сложил и адсенс дали няма да има проблем точно с авторските права на песните и махни това спонсори и приятели на адсенса, че ще изгориш
 
От: Сайт за продан - ringtones

Той си е така от близо половин година. Човека, който си го вземе, може да си сложи каквото желае там. Демо версиите на песните в България поне доколкото знам, се разпространяват свободно - виж mp3-bg.com ;)
 
От: Сайт за продан - ringtones

Той си е така от близо половин година. Човека, който си го вземе, може да си сложи каквото желае там. Демо версиите на песните в България поне доколкото знам, се разпространяват свободно - виж mp3-bg.com ;)

ти mp3-bg.com ли си? откаде знаиш че нямат купени права и тем подобни а?

Виж какво намерих в тяхния сайт

Код:
Уважаеми Клиенти, услугите предлагани във MP3-BG.COM са платени и са достъпни само за потребители на територията на БЪЛГАРИЯ

mp3-bg.com има отстъпени всички необходими права за разпространение на намиращите се в сайта произведения!
 

Горе