Сайт за филми и дизайн за снимки

Valentinn

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
продавам готов сайт за филми. Домейна на сайта е online-filmibg.net . Дазайна е от безплатен темплейт, но е доста променен от оригиналния. Системата е моя, има админ панел, от които се качват филмите. Админ панела има и други опции, ако има интерес ще ви дам да го разгледате. Ако някои купи сайта, и намери бъг в системата, той ще бъде веднага оправен! Он-пейдж сео-то мисля, че съм се справил добре. Причините, по които го продавам са 2: искам да се пробвам в чуждия пазар, а другата е за наскоро излязлата новина че са спрели сайта за онлайн филми gledaifilmi.net. Може да предлагате цени на лс :)
edit: Забравих да добавя, че чата е HTML5, а не Ajax, така че не товари на хостинга.

Продава се и домейн moite-igri.com - регистриран е преди около месец, нямало е сайт на този домейн.

Продавам и дизайн за сайт за снимки. Може да видите самия сайт тук: http://games.forbg.net/snimki/ - Ако имате интерес ще ви свържа с автора, тъй като дизайна не е мой. Ако има интерес може и да се направи дизайн на останалите страници. Предлагайте цена на лс :)
 
Последно редактирано:
От: Сайт за филми и дизайн за снимки

Имам един въпрос как така чата е HTML5, а не Ajax? Да нямаш предвид, че се управлява и съхранява от друг хостинг.
 
Продава се и домейн moite-igri.com - регистриран е преди около месец, нямало е сайт на този домейн.
 

Горе