Продава се: Сайт излизащ на 1 стр Google по много ключови думи

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
По думи футболни анали е на 1 стр. 1 място
По думи футболни хроники е на 1 стр. 1 място
По думи посещаемост на световни първенства е на 1 стр. 1 място
По думи невероятни футболни случки е на 1 стр. 1 място
По ключови думи футболна история и статистика е на 1 стр. 5 място.
По думи Йохан Кройф история е на 1 стр.
По думи футболни комикси е на 1 стр.
По думи ференц пушкаш история е на 1 стр.
По думи Лев Яшин черният паяк е на 1 стр. 3 място.
По думи сп мексико 1986 е на 1 стр.
По думи сп уругвай 1930 е на 1 стр.
По думи сп бразилия 2014 е на 2 стр.
По думи най успешните клубни наставници е на 1 стр. 1 място.
По думи най добрите 11 на еврофинали е на 1 стр. 1 място.
По думи мане гаринча куцият дявол е на 1 стр. 1 място.
По думи Гунди комикс 1 стр. 4 място
 
Последно редактирано:
По думи сп мексико 1986 е на 1 стр.. Моля статизтика на лично.
 
Ей такива селски тарикати много ги мразя - какво си мислиш, че правиш, като си забранил мишката?!

upload_2017-11-2_16-49-3.png

Със сигурност не зарежда по-бързо. :p
 
Реално погледнато, Гаринча е бил от резервите, не знам за6то го пазарят като титулар.
 
Ей такива селски тарикати много ги мразя - какво си мислиш, че правиш, като си забранил мишката?!

Виж файлът 15962

Със сигурност не зарежда по-бързо. :p
От месец и половина не бях влизал, причината да зарежда по бавно е, че е имало ъпдейт на темата. Сега трябва да зарежда по-бързо. Няма и аддони за ускоряване. На мен поне ми зарежда бързо. нз.
Ако DL скоростта на доставчика ти е слаба, нз.
 
Последно редактирано:
Ми да - с телефонен модем съм.
 
Какво накара белобрадият старец и производителят на зеленчуци да се включат толкова експлозивно в обявата ми? Интересно ми е.
 
Какво накара белобрадият старец и производителят на зеленчуци да се включат толкова експлозивно в обявата ми? Интересно ми е.
Аз се включих, да пресеча отрано простотията, за човека със зеленчуците, не знам
 
Чичко Джи виж какво ти е написал най отгоре...на собственият ти принт скрийн...
То тази дума ФУТБОЛНИ АНАЛИ е супер, дори гугъл избягва да я показва когато е написана вярно :D
 
Последно редактирано:
То тази дума ФУТБОЛНИ АНАЛИ е супер, дори гугъл избягва да я показва когато е написана вярно :D
Какво и е? Това е фраза всъщност, не дума.
 
Фраза е добре, ФУТБОЛНИ АНАЛИ, какъв е смисъла да я споменаваш изобщо? Само смях може да подбуди в някой, @Sky неслучайно я е споменал, едно че е смешна самата фраза, второ, че няма никакво търсене за нея и трето, самия гугъл се сеща, че фразата не е окей и буквално я замества с "футболни аналиЗИ"...

TLDR: сайта не се класира по нищо съществено :) , загубена кауза са такива сайтове, още преди няколко месеца ти бях писал в една от темите, да не си губиш времето с такива неща, защото дори и да изкараш по някоя хубава дума/ фраза някой сайт, колко да му вземеш? +50/100/200 лв? Не си струва, като цяло загуба на време отвсякъде.
 
Последно редактирано:
Фраза е добре, ФУТБОЛНИ АНАЛИ, какъв е смисъла да я споменаваш изобщо? Само смях може да подбуди в някой, @Sky неслучайно я е споменал, едно че е смешна самата фраза, второ, че няма никакво търсене за нея и трето, самия гугъл се сеща, че фразата не е окей и буквално я замества с "футболни аналиЗИ"...

TLDR: сайта не се класира по нищо съществено :) , загубена кауза са такива сайтове, още преди няколко месеца ти бях писал в една от темите, да не си губиш времето с такива неща, защото дори и да изкараш по някоя хубава дума/ фраза някой сайт, колко да му вземеш? +50/100/200 лв? Не си струва, като цяло загуба на време отвсякъде.
100 кинта ме устройва.
 
Кой както иска да я смята, излизам на 4-то място по ключови думи "футболна история". Пред мен са два линка на викито и един друг.
 
Кой както иска да я смята, излизам на 4-то място по ключови думи "футболна история". Пред мен са два линка на викито и един друг.

пробвай от друг компютър, аз до 10 страница сайта не го намерих с футболна история

Domain:
Ключова дума: футболна история
Ранг: 92
Класация:
1...
 
Последно редактирано:
пробвай от друг компютър, аз до 10 страница сайта не го намерих с футболна история

Domain:
Ключова дума: футболна история
Ранг: 92
Класация:
1...
Направих няколко теста с тия думи футболна история (без кавички), по натам, ще дам и за други ключови думи. Реално сайта е на шеста страница. 1-ви тест, от лаптоп на някой който не би си и помислил да търси нищо за футбол - 6 стр. обадих се на един приятел, който никога не е влизал в сайта 6-та странница, инсталнах нов браузър - 6 страница, конектнах се с фейк айпи - 6 стр.
 
Кой както иска да я смята, излизам на 4-то място по ключови думи "футболна история". Пред мен са два линка на викито и един друг.

Направих няколко теста с тия думи футболна история (без кавички), по натам, ще дам и за други ключови думи. Реално сайта е на шеста страница. 1-ви тест, от лаптоп на някой който не би си и помислил да търси нищо за футбол - 6 стр. обадих се на един приятел, който никога не е влизал в сайта 6-та странница, инсталнах нов браузър - 6 страница, конектнах се с фейк айпи - 6 стр.

Ся последно 4то място или 6та страница или 4то място на 6та страница? Сайта не струва и 10 долара!!! Жалко за загубеното време и пари.

Темата е яко смях :D
 

Горе