Само за ултра начинаещи

jackosz

Active Member
Това е сайт който плаща за харесвания и оценки на клипове и картинки. Плаща също и за качени клипове и картинки, ако са одобрени от администраторите.
Имате право на 5 харесвания и 5 оценки на ден по $ 0,10 всяко или $ 1.00. Ако клип или снимка бъдат избрани за първа страница $ 10.00 или $ 5.00. 5 % от реферали. Плаща Net 30 , $ 50.00 минимум.

http://www.jokeroo.com/register.php?ref=205694 - реф линк
http://www.jokeroo.com/

Не знам как печели сайта и до вчера не вярвах,че ще платят, но днес парите ми са в ПП. Не знам и до кога ще плащат.
Спокойно може да се изкара някой $ за хостинг и домейн.
Успех на всички!
 
От: Само за ултра начинаещи

За колко време успя да изкараш минимума ?
1 $ за около 2 мин на ден, ако не качваш клипове и снимки. За 2 месеца, плаща автоматично, 1 месец след достигане на минимума.
 
От: Само за ултра начинаещи

Ако клип или снимка бъдат избрани за първа страница $ 10.00 или $ 5.00. 5 % от реферали.

Как стои въпроса с правата? Всичко ли може да се качва? Избирали ли са твоя снимка или се разчита на реф да цъкат
 
От: Само за ултра начинаещи

Админа ги одобрява, декларираш,че авторските права са твои.
 
От: Само за ултра начинаещи

1 $ за около 2 мин на ден, ако не качваш клипове и снимки. За 2 месеца, плаща автоматично, 1 месец след достигане на минимума.

1 долар за 1 месец или за 1 ден?
 
От: Само за ултра начинаещи

$ 1.00 на ден, 5 харесвания и 5 оценки за 2 минути, нямаш право на повече.
 
От: Само за ултра начинаещи

$ 1.00 на ден, 5 харесвания и 5 оценки за 2 минути, нямаш право на повече.
значи по 30$ на месец ?

май скоро собственика ще фалира :?
 
От: Само за ултра начинаещи

А кога админа проверява снимките и видеота-та? Как разбираме, ако видеото/снимката ни са одобрени?
 
От: Само за ултра начинаещи

Доларът се прави за 30 секунди ;) Не е нужно дори да преглеждаш какво харесваш. Там никой не качва авторско съдържание, а собствениците на сайта не ги е грижа, понеже по тоя начин печелят аудитория. Админът на сайта няма да фалира, това е сигурно - собственици са огромна медия от Канада. Ако се зарибиш да качваш развлекателни снимки може да си правиш доста парички на месец. Не е важно колко ти е голям, а как го използваш ;) Повечето хора, с които съм го споделил го отхвърлят, но не си дават сметка, че за 30 секунди на ден ще си избият интернета или сметката за телефона. 1$ е прекалено малка сума, как така ще се жертват 30 секунди или минута за 1$ ? Ние да не сме вчерашни... Надали и повечето хора тука правят повече от долар на ден от адсенс и не знам си какви простотии, ама карай - нали сме големи ;)
 

Горе