Сбъднаха ли ви се мечтите?

dalasweb

Well-Known Member
Сбъднаха ли ви се дотук мечтите ,пари,жени,кариера, положение, ВлАст!

п.с.Темата за обрязването са я делнали EX DREAMS!:cry::cry::-o
 
От: Сбъднаха ли ви се мечтите?

Хубаво е да имаме мечти, човек е голям колкото мечтите си :)
За това когато сбъднем някоя идва ред на друга, иначе и аз работя по въпроса :Д
 
От: Сбъднаха ли ви се мечтите?

Малко по малко се сбъдват. Живот и здраве след 2 месеца ще се сбъдне една от най-важните ми ...
 
От: Сбъднаха ли ви се мечтите?

Имам една мечта, да спреш да пускаш теми (готов съм да си платя) :lol:
 
От: Сбъднаха ли ви се мечтите?

На третия милион съм но има още време докато стигна десетия :)
 
От: Сбъднаха ли ви се мечтите?

Ще ми върнат книжката от КАТ . Шегувам се. Ще стана баща.
Желая ви раждането да мине като по вода :))
 
От: Сбъднаха ли ви се мечтите?

Не искам да ми се сбъдва мечтите... че после незнам що за живот ще е.
Леко по леко с прогресия на идеите!

+1 Работим по въпроса.
 
От: Сбъднаха ли ви се мечтите?

"Седи един българин на пейка пред къщата си, люпи семки и мечтае. Мечтае да емигрира, да си намери работа, да позабогатее, да спести някой лев, да си купи кола, да се прибере тук, да седне на пейка пред къщата си, да люпи семки и да мечтае... "
reduta.bg

Мечтата ми е за една силна и модерна България, управлявана от държавници, които защитават националните интереси, а не от "бизнесмени", които лобират за монополни и картелни бизнес структури, които вредят на народа.
 
От: Сбъднаха ли ви се мечтите?

"Седи един българин на пейка пред къщата си, люпи семки и мечтае. Мечтае да емигрира, да си намери работа, да позабогатее, да спести някой лев, да си купи кола, да се прибере тук, да седне на пейка пред къщата си, да люпи семки и да мечтае... "
reduta.bg

Мечтата ми е за една силна и модерна България, управлявана от държавници, които защитават националните интереси, а не от "бизнесмени", които лобират за монополни и картелни бизнес структури, които вредят на народа.

Не искам да спамя! Но...

Мечта подобна на твоята.
Неосъществима се оказа за мен, та замечтах по начина от "статията".
И той не работи!

Ето я прогресията.
Сега мечтая да си завърша образованието.
+++


"Блаженни са вярващите" както казваше един мой бивш колега.
Блаженни са сако си мислят че има бъдеще в България. (само факторът - математическата прогресия в размножаването на паразита наречен модерно му Ром.., друго няма смисъл да се силя да пиша макар да има много.)
 
От: Сбъднаха ли ви се мечтите?

Сбъднаха ли ви се дотук мечтите ,пари,жени,кариера, положение, ВлАст!

п.с.Темата за обрязването са я делнали EX DREAMS!:cry::cry::-o

За жените - няма проблем, имам си постоянна която ми дава всичко. :) За парите и кариерата - работим по въпроса. Всичко е борба, иначе оставаш и пропадаш ако не се бориш. За властта - най после да я вземат съвестни политици, със западно-европейско мислене, и България да стане нещо като Белгия или Холандия. Визирам една от тези две държави, по ред причини - относно рестрикциите и ограниченията които са наложени тука, тези две държави са от малкото в Европа където живота на хората е в пъти по лесен от тукашния. :)
 

Горе