Секретен Обект 17 край Лесидрен

От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

какво общо има със Зона 51 освен това, че е тайна? :D
 
От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

Такива подземни градове има в цяла България, военните са ги строили за да укрият голяма част от цивилното население при евентуални ядрени удари през студената война. Една част от тях са бункери, където се местят щабовете на родовете войски при военни действия, друга част са складове за оръжие и боеприпаси. Нищо невероятно няма тука, пак журналистически простотии. ЗОНА 51:lol: А са секретни щото са секретни:) Към ден днешен най-вероятно пустеят повечето, щото НАТО ни пази...
 
От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

Цяла Тракия е осеяна с подземни тунели готови за война с Турция :)
Преди е имало подземни линии, включително кабели за телекомуникации, електричество и други. За жалост обаче повечето вече са изчезнали...
 
От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

Аз ми е интересно как са ги строели тея тунели и подземни градове по него време без налична техника, сега един подлез не можем да направим ...
 
От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

Аз ми е интересно как са ги строели тея тунели и подземни градове по него време без налична техника, сега един подлез не можем да направим ...

Строяха се благодарение на Квартирно експлоатационни части - КЕЧ:) Що мислиш, че всичкото Мюмюн работи в строителството днешно време.
 
От: От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

Строяха се благодарение на Квартирно експлоатационни части - КЕЧ:) Що мислиш, че всичкото Мюмюн работи в строителството днешно време.

Щото толкова им е акъла и аз да не можех да си напиша името там щях да бачкам.
 
От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

Ако, са само бункери защо са секретни? Това е въпроса
 
От: От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

Бива човек да поддържа някаква хигиена

По ТВ7 има много добри предавания, абсолютен фаворит ми е Мая Костадинова с криминалното предаване ЖЕГА. А като шоу - "следващият моля" пак ми е любимо такова, всъщност няма конкуренция, понеже когато се излъчва от 19:30 - навсякъде другаде заливат с новини и то малоумни. Отделно по news7 имат доста добри попадения като Лара и още един сутрин до 12 водят хубави неща говорят, не само политика, отделно има Граждански Контрол, което пак е интересно информативно предаване, БАРКОД, и така нататък и така нататък. Юлияна Дончева с Пряка Демокрация, Карбовски и т.н..



Това малко като коня с капаците - слагат му на коня едни капаци и го фиксират да гледа само напред и да не вижда нищо отстрани.
 
Последно редактирано:
От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

Ако, са само бункери защо са секретни? Това е въпроса

Защото в местата отредени за Богоизбраните в случай, че стане голямата патардия не може да си пъха носа всеки. Другия вариант е полицията да си отглежда гъби собствено производство в пещерите по някаква непозната технология и да не искат да се разчува! :mrgreen:

пп: по принцип се имам за широко скроена личност, но книгата на госта в студиото на моменти е пълна щуротия...
 
Последно редактирано:
От: От: От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

Не знам за какво говориш аз спрях да ги гледам горе долу в началото на протестите когато орязаха няколко хиляди човека от улиците ...


По ТВ7 има много добри предавания, абсолютен фаворит ми е Мая Костадинова с криминалното предаване ЖЕГА. А като шоу - "следващият моля" пак ми е любимо такова, всъщност няма конкуренция, понеже когато се излъчва от 19:30 - навсякъде другаде заливат с новини и то малоумни. Отделно по news7 имат доста добри попадения като Лара и още един сутрин до 12 водят хубави неща говорят, не само политика, отделно има Граждански Контрол, което пак е интересно информативно предаване, БАРКОД, и така нататък и така нататък.

Това малко като коня с капаците - слагат му на коня едни капаци и го фиксират да гледа само напред и да не вижда нищо отстрани.
 
От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

Aми да де, нали това ти казвам - ти си кон с капаци на главата.
 
От: Секретен Обект 17 край Лесидрен

Не съм аз коня с капаци ! Всяка медия, възпитава аудиторията си ! Всичките им предавания водят една линия и който плаща той поръчва музиката.
Няма да правя тук разбор на телевизиите.
Не те познавам но предполагам съм се занимавал малко повече с телевизия от теб.
Без да броим колко повече съм гледал.

За да вляза в твоята лексика ще кажа че тв7 е катър

Aми да де, нали това ти казвам - ти си кон с капаци на главата.
 

Горе