Селската Подлога Кольо Дудука възпитаник на Би Ти Ви се гаври с протестиращи Българи

niks

New Member
Георги Лозанов покани Николай Бареков на заседанието на регулаторния орган в четвъртък, на което ще се разгледа изказването му за тракторите

"Този боклук, който тук беше стоварен под формата на трактористки машини, да се омита още днес от столицата, където сме дошли пак казвам да си изкарваме хляба, защото в противен случай аз ще оглавя едно гражданско общество срещу тази развилняла се пасмина от провинцията и не се знае ние какво можем да направим - можем да режем гуми, може да палим трактори. Аз не желая някакви разюздани селяни наистина в центъра на София да ми пречат да си изкарвам хляба", бяха думите на Бареков на 7 декември в ефира на TV 7, които предизвикаха толкова силна полемика.

[video=youtube;arQyYem8xLw]http://www.youtube.com/watch?v=arQyYem8xLw[/video]

Едва ли има по-долнопробна подлога продаваща си задника за пари и изкарваща си хляба свиреща на КАВАЛ от Дудука, като изключим разбира се руския аграрно склавянски дегенерат Славито също кадър на Бунак ТВ :oops:
 
От: Селската Подлога Кольо Дудука възпитаник на Би Ти Ви се гаври с протестиращи Бълг

Очевидно не му се е случвало да види трактор отблизо.
Щото иначе щеше да има малко по-добра представа как се 'режат гуми' на трактор... :lol:
 
От: Селската Подлога Кольо Дудука възпитаник на Би Ти Ви се гаври с протестиращи Бълг

Хм, а тоя върл "столичанин" не беше ли от Пловдив?
 
От: Селската Подлога Кольо Дудука възпитаник на Би Ти Ви се гаври с протестиращи Бълг

Хайде започна се...
Софиянци срещу как беше? - провинция?
 
От: От: Селската Подлога Кольо Дудука възпитаник на Би Ти Ви се гаври с протестиращи

Очевидно не му се е случвало да види трактор отблизо.
Щото иначе щеше да има малко по-добра представа как се 'режат гуми' на трактор... :lol:

Когато си прост, обикновенно е за цял живот. Това е може би най-антипатичния тип в ефира. Пречели му тракторите и не можел да си стигне до раб. място. Да му се не види и какви принцеси има в тази столица.

Няма хора делящи се на столичани и провинциализти и какви ли не. Има само просто, по-прости и не толкова прости. :)

Аз лично никога не съм бил предобеден към човека, който е от където и да е. Важното е как е възпитан, как са минали най-важните му години от живота (основните - детство и пубертет) и как се е изградил като личност. Другото са глупости.

Но този "журналист" си е трагедия. Все пак нека не забравяме клипчето с дудука и танците, които се разиграха в медиите и мрежата. Стана за смях и от там леко го усвободиха от БТВ, защото там така или иначе качеството пада, защо да дълбаят дъното. :)

Последно време стана тенденция журналисти да изразяват свободно мнение в ефит, с което цакта и себе си и медията, която представляват. Но като гледам положението с медиите и журналистиката тук, май няма какво да се правя на изненадан. Това е т.нар. техен "професионализъм".
 

Горе