Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

CrAzY-MaST

Well-Known Member
трябва ми сигурен и изпробван сайт за качване на фаилове, който евентуално да заплаща нещо за всеки свален файл

искам само да е 100% сигурен и да не ми се затрият файловете, или сайта да не изчезне след няколко седмици...

сещате ли се за нещо ?
 
От: Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

файловете се пазат 30 дни на сървара, което не ми допада

Колегата ти е предложил най-доброто, ако и ти си добър ще ти ги пазят повече.

Аз съм фри юзер и не ми ги трият по 3 и повече месеца от последното сваляне въпреки че според правилата ги пазят по 1 месец(същото е и положението в орон)
 
От: Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

FILESONIC e истината пич.
 
От: Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

какво ще рече 1 месец или 3 месеца, както казваш ти niks ? след последното сваляне на файла или просто след ъплоуда му ?

п.с.
мисля да качвам пдф файлове
 
От: Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

Вижте какви пари правят хората от матрикса/файлсоник



Този пич се оплаква в DP че му паднали продажбите от 2000 долара на седмица до 100-200 долара

Е този да ми е реферал, гушвам по 20% и забравям за сайтовете ми и форумите:twisted:

PS

Пазят ми ги по дълго време от 30 дни от последното сваляне, както и от ъплода също.
Рядко ми трият файлове поради изтичане на срока, главно е след оплакване.
 
От: Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

Не знам на какво се дължи, но когато сменяха стария план на матрикса от 15$/1000 + 30% към новият или плащане само за сваляне или от продажби ми предложиха да избера дали искам да остана към стария план като тази привилегия ми се давала защото съм бил сред 100-те партньори.

Макар че като гледам какви пари правят хората май вече не съм в първите 100

Така че прави пари за теб и за тях и ще се радвате взаймно.
 
От: Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

Позволяват ли качването на музика и филми ?
 
От: Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

Всичко е позволено.Обаче,ако някой се оплаче ти изтриват файла.
 
От: Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

Някой може ли да kave от кое най-много се печели, т.е кое се тегли най-много. Също така да споделите някой форум за разпространяване на линкове от който идва download. Благодаря
 
От: Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

Само трият файла и толкова? Могат ли да те осъдят защото си качил някой филм примерно? За нарушение на авторските права?
 
От: Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

Не съм пускал още филми, но музиката се тегли много!
 
От: От: Сигурен сайт за платени сваляния на файлове?

Вижте какви пари правят хората от матрикса/файлсоник



Този пич се оплаква в DP че му паднали продажбите от 2000 долара на седмица до 100-200 долара

Е този да ми е реферал, гушвам по 20% и забравям за сайтовете ми и форумите:twisted:

PS

Пазят ми ги по дълго време от 30 дни от последното сваляне, както и от ъплода също.
Рядко ми трият файлове поради изтичане на срока, главно е след оплакване.

Да този е един от топ потребителите в Filesonic! И да прави се добри пари с filesonic но деда можехме и ние да правим по-толкова. :D и Да също статистиката му е паднала доста от 1000-2000 долара на 100-200 и нормално е да се оплаква при такова спадане на статистиката му. :)
 
Последно редактирано:

Горе