Система за онлайн магазин

trixi

Member
Здравейте , решил съм да пускам онлайн магазин фирма домейн всичко е взето но немога да се спра на система за магазин до момента съм избрал платения съмъркарт и безплатния скрипт на престашоп вие какво бихте ми препоръчали магазина ще е за дрехи.
 
От: Система за онлайн магазин

Здравейте , решил съм да пускам онлайн магазин фирма домейн всичко е взето но немога да се спра на система за магазин до момента съм избрал платения съмъркарт и безплатния скрипт на престашоп вие какво бихте ми препоръчали магазина ще е за дрехи.

Имаш ли кой да се грижи за безплатния магазин? Дори и безплатен, трябва някой да се грижи за тоя сайт.

След 4 години на Престашоп, от месец и половина сме на Съмъркарт.

Та помисли и дали има кой да се грижи за сайта ти. Безплатното никога не е безплатно. Пак ще плащаш на някой да се грижи за магазина ти. Реши кой да се грижи и ще лесно ще избереш коя система от двете.
 
От: Система за онлайн магазин

Здравейте, искам да ви попитам когато работя с opencart, как да направя от таблоидно меню вертикално меню отстрани?
 
От: Система за онлайн магазин

Дефинирай "таблоидно"

Иначе за вертикалното меню от страни си имаш модул в /разширени/допълнителни модули/категории

просто си го сетни да излиза от страни на НОМЕ категория продукт и където искаш още...

Ако не ти харесва дефолтния модул има други които изобразяват същото меню в " дърво" или "акордеон" или "fly out "

Здравейте, искам да ви попитам когато работя с opencart, как да направя от таблоидно меню вертикално меню отстрани?
 
От: Система за онлайн магазин

А ако след /разширения/ има само модули и нямам оменю /допълнителни модули/?
 

Горе