Скрипт за СМС плащане

Krumov

Well-Known Member
Търся компонент за смс разплащания към Мобио. Идеята е потребителите да закупуват със смс кредити които автомтично да се добавят към профилите им. Сайта е на Джумла 2.5.16
 
От: Скрипт за СМС плащане

Говорил съм с мобио нямат такъв скрипт който да добавя кредити в профилите на потребител след плащане със смс
 
От: Скрипт за СМС плащане

Мобио имат готови скриптове.Погледни този линк -

Здравейте,
Mobio няма как да имат готови кодове за всички платформи. Всъщност алгоритъма не е никак сложен. Трябва да създадете един файл, който ще служи за "слушател" и от Mobio ще се обръщат към него, като му предават необходимата информация. За повече информация по този процес, можете да погледнете документацията на Mobio .

Поздрави,
HOSTTOX
 
От: Скрипт за СМС плащане

Намерих коелга за рабоата. За сега темата е замразена.
 
От: От: Скрипт за СМС плащане

Здравейте,
Mobio няма как да имат готови кодове за всички платформи. Всъщност алгоритъма не е никак сложен. Трябва да създадете един файл, който ще служи за "слушател" и от Mobio ще се обръщат към него, като му предават необходимата информация. За повече информация по този процес, можете да погледнете документацията на Mobio .

Поздрави,
HOSTTOX

Мобио имат готови кодове за: joomola,wordpress,e107,drupal
 
От: Скрипт за СМС плащане

Готови кодове има, но трябва да се моднат така, че да са свързани към дадената база данни отговаряща за състоянието на потребителският профил(таблицата за потребители) от Мобио нататък другото си го знаят :)
 
От: Скрипт за СМС плащане

Готови кодове има, но трябва да се моднат така, че да са свързани към дадената база данни отговаряща за състоянието на потребителският профил(таблицата за потребители) от Мобио нататък другото си го знаят :)

О да има готови и то не малко, но ако като мен не разбираш какво трябва да се модифицира все едно ги няма :)
 
От: Скрипт за СМС плащане

Отговорил съм както трябва мисля, зная че има готов php код/скрипт от провайдъра, който предлага услугите,но трябва да се доизпипа кодът.А тази донастройка става според системата и кода за който ще се ползва.
 
От: Скрипт за СМС плащане

Отговорил съм както трябва мисля, зная че има готов php код/скрипт от провайдъра, който предлага услугите,но трябва да се доизпипа кодът.А тази донастройка става според системата и кода за който ще се ползва.


Ами нали това написах и аз. Но след като нямам знанията лично аз да го променя все едно за мен няма :) Иначе проблема отдавна е решен.
 

Горе